«На часі, чи не на часі? Що робити, коли є відчуття, що життя стоїть на паузі?» Відповіді на ці актуальні для багатьох українців питання шукали учасники майстер-класу “Синдром відкладеного життя», організованого кафедрою прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти для студентів БДПУ та всіх охочих.
Ведуча заходу, практичний психолог вищої категорії, методист Криворізького ліцею, корекційний педагог КМО “Сонячні діти Криворіжжя”, Юлія Табакіна познайомила учасників майстер-класу із сутністю синдрому відкладеного життя та розкрила його вплив на психічний стан людини. Учасники обговорювали особливості виникнення та прояви синдрому під час воєнного конфлікту та визначали стратегії збереження психічного здоров’я.
Цікавими моментами майстер-класу були: мозковий штурм, під час якого учасники розмірковували над тим, як адаптувати свої мрії та плани до теперішніх реалій, знаходячи нові можливості та шляхи для самореалізації; дискусія учасників в сесійних кімнатах; розбори кейсів та виконання цікавих вправ. Особлива увага була приділена тому, що може зробити психолог, щоб підтримати клієнта у горюванні, зокрема в контексті теми синдрому відкладеного життя. Учасники отримали цінні поради та навички, які допоможуть їм у власному житті та подальшій професійній діяльності.
Дякуємо пані Юлії за професіоналізм, цікаву інформацію, увагу до важливої для багатьох теми та організацію плідної роботи в атмосфері довіри та натхнення.
Сподіваємося на подальші цікаві зустрічі!
За матеріалами Кафедри прикладної психології та логопедії