Знайомство з траєкторією вільного вибору дисциплін здобувачів ФДССО

24 лютого 2023 року на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти була організована зустріч із здобувачами 1 курсів денної та заочної форм навчання з першою проректоркою, докторкою педагогічних наук, професоркою Ольгою Іванівною Гуренко та заступником начальника навчального відділу Валентиною Миколаївною Медведенко. Мета зустрічі – познайомити студентів із можливістю вільного вибору дисциплін вільного вибору та певним алгоритмом дій для цього.

Відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу в Бердянському державному педагогічному університеті» п. 12.3.1. на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, кожною кафедрою реалізується право здобувачів вищої освіти на формування індивідуальної освітньої траєкторії. Це забезпечує вільний вибір навчальних дисциплін.
Ольга Іванівна окреслила 3 траєкторії вибору дисциплін, детально пояснила кожну, що забезпечує шлях формування індивідуальної освітньої траєкторії. Валентина Миколаївна пояснювала технічну сторону: можливість ознайомлення з переліком запропонованих дисциплін, процедуру вибору з чат-ботом та строки.
Зацікавлених виявилось близько 100 здобувачів, які впродовж зустрічі ставили питання та розбиралися з нюансами вибору дисциплін.

Дякуємо Ользі Іванівні Гуренко та Валентині Миколаївні Медведенко, що знайшли час для пояснення здобувачам траєкторії вільного вибору дисциплін вільного вибору та за теплу атмосферу, що супроводжувала всю зустріч.

За матеріалами факультету дошкільної,
спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print