Зустріч здобувачів БДПУ з молодіжними організаціями Запорізької області: шлях до розвитку та активного громадянства

31 жовтня 2024 року відбулася зустріч здобувачі Бердянського державного педагогічного університету з представниками молодіжних організацій Запорізької області.

Під час заходу до присутніх звернулася т.в.о. начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Інна Киник. Пані Інна наголосила на важливості підтримки молоді на всіх рівнях, оскільки саме від молодих людей залежить подальший розвиток нашої області та України в цілому. Вона підкреслила, що можливості для молодих людей повинні бути доступними та розширюватися, а роль молодіжних організацій та навчальних закладів є ключовою.

Інна Киник також наголосила, що підтримка молодіжних ініціатив є одним із пріоритетів роботи Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Важливо забезпечити студентам не лише освітні послуги, а й можливості для саморозвитку та спілкування.

Серед учасників зустрічі була і директор Комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання» Ярослава Братусь, яка виступила з презентаційною діяльністю Центру, розповіла про можливості участі в ініціативах і закликала студентів бути активними та залучатися до різноманітних заходів і активностей.

Ярослава Братусь детально ознайомила студентів із напрямками роботи Центру патріотичного виховання, основною метою якого є розвиток громадянської активності молоді, сприяння вихованню патріотичних цінностей та національної самосвідомості. Вона підкреслила, що участь у проектах Центру відкриває студентам шлях до збагачення знань про історію та культуру України, залучення до суспільно корисної діяльності.

Таким чином, зустріч здобувачів Бердянського державного педагогічного університету з представниками молодіжних організацій є кроком на шляху до забезпечення молоді необхідними інструментами для самореалізації. Такі заходи і залучення здобувачів до діяльності молодіжних організацій дозволяють їм вийти за межі аудиторії, набути реального досвіду та розширити свої можливості.

Здобувачі вищої освіти мають можливість відчути підтримку громади, розуміють, що їхня активність і внесок у суспільство дійсно мають значення. Війна несе значний емоційний та психологічний тягар, а залучення до патріотичних ініціатив, різні форми взаємодії у суспільній діяльності дають молодим людям можливість проявити свої таланти, допомогти іншим, а також знайти спільноту однодумців. Це особливо важливо в умовах стресу та невизначеності, коли підтримка та згуртованість залишаються запорукою виживання.

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Залишити відповідь