МАКові зустрічі

Відвідування навчальних тренінгів психологічної спрямованості – невід’ємна частина життя висококваліфікованого спеціаліста. Саме тому, викладачі кафедри психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв не припиняють навчатися та оволодівати новими інструментами надання психологічної допомоги.

Так, пройшовши шість модулів навчання, доценти Горецька ОленаМалихіна ТетянаЖук НаталяКарапетрова ОленаФролова Ольга, старший викладач Сердюк Наталія та старший лаборант Богдан Марина оволоділи безцінними знаннями особливостей використання метафоричних асоціативних карт (МАК) та навичками роботи з ними в терапії та психологічному консультуванні. Результатом цього факту є отримання сертифікату про проходження 30-ти годинного незалежного навчання, який підтверджує право надавати кваліфіковану психологічну допомогу, використовуючи даний метод.

На чудових МАКових зустрічах кожен учасник мав змогу ознайомитися з різноманіттям колод метафоричних карт: від класичних німецьких до сучасних авторських; додати до власного професійного кейсу декілька нових технік роботи із різними психологічними проблемами; вдосконалити навички практичної діяльності та пройти особистісну терапію з метою гармонізації власного «Я» й отримання нових ресурсів. Родзинкою останньої сесії було поєднання метафоричних асоціативних карт з незвичним видом арттерапевтичної роботи – акватипією. Це гарний спосіб через відчуття пережити нові емоції й почуття, побачити світ «іншими очима».

Висловлюємо щиру подяку тренеру Ірині Лебідь – гештальт-консультанту, сертифікованому спеціалісту з роботи з метафоричними асоціативними картами (автор п’яти колод), акватерапії, пісочної терапії – за її професіоналізм та знання, якими вона щедро ділилася з нами протягом навчальних сесій.

Отже, у викладачів кафедри психології з’явилася нова традиція – продуктивно проводити вихідні, вдосконалюючи власну професійну майстерність та надихаючи власним прикладом студентів! До речі, найактивніші з них вже у ці вихідні на власному досвіді зможуть переконатися в ефективності використання МАК у практичній діяльності.

 

27173177_1579449512121280_4642447460333776985_o 27503351_1577017162386708_4422907028414291919_o IMG_20180204_122358

IMG_20180204_175415 IMG-975d9ceb7c8a19faa3ec1427e63f23ab-V

Марина Богдан

старший лаборант кафедри психології

факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв

Фото з архіву кафедри

Запрошуємо

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2018 РОКУ!

іва

БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ

УНІВЕРСИТЕТ

24 лютого 2018 року об 1100

проводить

ДЕНЬ

ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Наша адреса: м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4,

тел. для довідок: 3-31-65

Ласкаво запрошуємо!

 

 

Проректор з науково-педагогічної роботи університету успішно прозвітувалася в МОН України про результати наукової діяльності вишу за 2017 рік

Відповідно до наказу МОН України від 13.12.2017 № 1609 «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2017 рік» традиційно на початку лютого 2018 року в Міністерстві освіти і науки України розпочалася звітна кампанія.

5 лютого 2018 року в Міністерстві освіти і науки України проректор з науково-педагогічної роботи Бердянського державного педагогічного університету Вікторія Миколаївна Ліпич успішно презентувала результати наукової, інноваційної, міжнародної діяльності нашого вишу за 2017 рік.

Під час своєї звітної доповіді на засіданні Департаменту науково-технічного розвитку, яке проходило під головуванням Заступника Міністра освіти і науки України М. В. Стріхи та директора Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій В. С. Шовкалюка Вікторія Миколаївна акцентувала увагу на ефективності підготовки наукових кадрів, результатах виконання держбюджетних проектів, науково-дослідній роботі студентів та молодих учених, інформаційному забезпеченні наукової діяльності університету тощо.

Цього ж дня свої наукові здобутки презентували проректори педагогічних університетів України (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка), вишів фізичної культури (Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту, Львівський державний університет фізичної культури, Національний університет фізичного виховання і спорту України, Харківська державна академія фізичної культури) та Ізмаїльського державного гуманітарного університету й Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Зі звітом і презентацією про наукову, науково-технічну діяльність БДПУ за 2017 рік можна ознайомитись на нашому сайті за покликанням: https://bdpu.org.ua/scientific-work-reports/

Ураховуючи вагомі результати наукової роботи за 2017 рік, висловлюємо щиру подяку всім науковцям нашого університету за самовіддану професійну працю на благо нашого рідного вишу і бажаємо нових наукових здобутків!

Обложка отчет для УС

 

Науковий відділ

 

Знову були – на передовій

   6 лютого ц. р. відбулась чергова поїздка університетської волонтерської групи "Наші Атланти" на чолі з невтомною Анеттою Омельченко до хлопців на передову. Цього разу побували в чотирьох підрозділах, усім вручили передачі від рідних, допомогли з необхідним.
   Розповідає Анетта Іванівна: «Як завжди, разом, спільними зусиллями ми назбирали необхідні речі: скоби та «кішки» від Руслана Папіша, печиво від Людмили Кондакової, одноразовий посуд від Тетяни Кулакової, миючі засоби, плівка від Людмили Борисової, сухі борщі від Наталі Іванченко і Любові Кардаполової, лампочки від Михайла Долі, чехли від Тетяни Петренко (за гумову тканину подяка Федіру Тершаку), необхідні інструменти від Олександра Гаращенка і Олега Склюєва… Фінансова допомога – від Олексія Сухомлинова, Наталії Іванової, Наталії Турків, Ольги Удалової, Олександра Чорного, Олени Білоног, Ірини Нагай, Наталії Шпаченко, Юлії Паценталюк, Андрія Шевченка, Раїси Кіпершлак, Катерини Самко, Валентини Кіріліус, Світлани Степаненко, Тетяни Татаренкової, Алли Сердюк, Андрія Шевченка, Олени Однолько, Фабіо Преведелло та інших. Вдалося  відвезти захисникам і таке: фольгоізол (2 рулони), гідробар'єр, пральну машину, цвяхи, вологі серветки, ліки, цигарки, лампочки, спеції, будівельний степлер, пауєрбанк, маскувальні сітки та ін. Окрема подяка Павлу Івановичу Порохні, який повіз хлопцям багато потрібних речей.
Усім, хто нам і їх допомагає, наші захисники передавали велику ПОДЯКУ.

1 2

3 4

5 6

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Анетти Омельченко)