З вірою в серці!

Віра здобувачів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти у перемогу України незламна. З перших днів війни більшість з них включилися у волонтерську роботу, незважаючи на те, що хтось уже перебував на окупованій території, а до когось наближалася лінія фронту. Вони збирали та сортували речі, чергували у пунктах розподілу переселенців, розносили ліки стареньким, готували їжу для тероборони, плели маскувальні сітки та маскхалати, в холоді стояли на трасах Дніпропетровської області з бутербродами та кавою для біженців, а ті, хто евакуювався, пішов працювати у різні дитячі центри в західних областях України.

Продовжити читання “З вірою в серці!”

Здорова дитина – здорова нація!

Уже втретє під таким гаслом на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся ІІ тур Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді, у якому взяли участь здобувачі ОС «бакалавр» і «магістр» різних ЗВО нашої країни та різних спеціальностей: Дошкільна освіта, Початкова освіта, Середня освіта, Професійна освіта, Спеціальна освіта, Фізична культура і спорт.

Продовжити читання “Здорова дитина – здорова нація!”

Зустріч колективу, об’єднаного стійкою громадянською позицією

30 червня у дистанційному форматі відбулись збори трудового колективу факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету, на яких були присутніми ректор, професор Ігор Богданов, а також перша проректорка, професорка Ольга Гуренко.

Продовжити читання “Зустріч колективу, об’єднаного стійкою громадянською позицією”

«Поінформований – значить озброєний!»: неформальна освіта викладачів кафедри соціальних комунікацій під час війни

Із початком повномасштабної російсько-української війни поняття інформаційно-психологічної операції, пропаганди, контрпропаганди, дезінформації, фейку набули нових сенсів та значень. Зважаючи на це, Академія української преси запустила серію прямих ефірів від провідних експертів, які розкривають найважливіші нюанси журналістської роботи: від психологічної стійкості, правил написання матеріалів, перевірки фактів до обмежень на висвітлення воєнних аспектів та застережень щодо неправдивої інформації.

Продовжити читання “«Поінформований – значить озброєний!»: неформальна освіта викладачів кафедри соціальних комунікацій під час війни”