«Україна. Народжені вільними!»: виховні заходи до Дня Незалежності на кафедрі ІММВ

Ось і настав новий навчальний рік. Переконані, що перший і останній в умовах повномасштабної війни, розв’язаної московією проти України. Але, незважаючи на пов’язані з цим труднощі, викладачі кафедри іноземних мов і методики викладання визначні події для нашої держави, особливе місце серед яких займають День Державного Прапора активно включилися у виховну роботу зі студентами, бо серпень – багатий на та День Незалежності України.

Продовжити читання “«Україна. Народжені вільними!»: виховні заходи до Дня Незалежності на кафедрі ІММВ”

Хореографи Бердянського державного педагогічного університету – справжні патріоти України

2022 рік став для незалежної України складним випробуванням. Повномасштабне вторгнення країни-агресора на територію нашої держави стало поштовхом для згуртованості, прояву національного духу всіх справжніх українців. Багато українців залишили своє місце проживання, власні домівки, дехто змушений був виїхати за кордон. Але, не дивлячись на всі ці труднощі, український народ кожного дня доводить усьому світові, що Українці – нація незламна!

Продовжити читання “Хореографи Бердянського державного педагогічного університету – справжні патріоти України”

Досвід практиків: логопедичні заняття онлайн і з «чим їх їдять»

30 серпня 2022 року в рамках діяльності Студентського десанту S016 відбувся інформативний онлайн івент з циклу «ППЛ: Порадник практикуючого логопеда» для здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему: «Логопедичні заняття онлайн: пастки та лайфхаки».

Продовжити читання “Досвід практиків: логопедичні заняття онлайн і з «чим їх їдять»”

ЦифроХаб на варті розвитку цифрової компетентності майбутніх вчителів спеціальної освіти

Воу! Вже цієї неділі, кожного понеділка та п’ятниці, о 18:00 (за київським часом) у ZOOM, в рамках діяльності Студентського десанту S016 ЦифроХаб запускає лінійку найкрутіших івентів із підвищення цифрової компетентності майбутніх вчителів спеціальної освіти!

Продовжити читання “ЦифроХаб на варті розвитку цифрової компетентності майбутніх вчителів спеціальної освіти”

100-річчя Софії Івасюк, випускниці Бердянського (Осипенківського) учительського інституту

28 серпня 2022 р. виповнилось рівно 100 років із дня народження матері автора славнозвісної пісні «Червона рута» Софії Івасюк (у дівоцтві – Корякіної), яка навчалась у Бердянському (Осипенківському) учительському інституті з 1940 по 1944 р.

Продовжити читання “100-річчя Софії Івасюк, випускниці Бердянського (Осипенківського) учительського інституту”

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

Щороку наприкінці літа Україна відзначає День Державного Прапора і головне державне свято – День Незалежності. Попри широкомасштабну війну, викладачі факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету доєдналися до відзначення цих дат. Зокрема, викладачі кафедри української мови та славістики провели для здобувачів вищої освіти виховний захід «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», метою якого було з’ясувати значення життєвих цінностей, гідної поведінки для кожної людини, а також визначити сутність і роль громадянської позиції.

Продовжити читання “Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція”

Наш колір – синьо-жовтий!

Весь тиждень напередодні державних свят Instagram факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти майорів жовто-блакитними кольорами. З різних куточків України і всього світу синьо-золоті промінчики зігрівали наші серця! Свою відданість державі, стійку громадянську позицію продемонстрували навіть студенти і викладачі з окупованих територій.

Продовжити читання “Наш колір – синьо-жовтий!”

Маріуполь – (не) втрачена надія

У День Державного Прапора України 23 серпня, в день шанування символу нашої свободи та нескореності студенти 3 курсу 061 Журналістика переглянули документальний фільм «Маріуполь. Невтрачена надія».

Продовжити читання “Маріуполь – (не) втрачена надія”

«Літня книжка» на літньому засіданні читацького клубу

25 серпня 2022 року відбулося засідання читацького клубу, на якому викладачі кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства, здобувачі вищої освіти та гості обговорювали роман сучасної української письменниці Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку».

Продовжити читання “«Літня книжка» на літньому засіданні читацького клубу”

Я ніколи не забуду, як це все почалося. Вибух

Я ніколи не забуду, як це все почалося. Вибух. Страх. Ноги, що тремтять. І серце, що б’ється так сильно, що ось-ось вистрибне через рот та втече у невідомому напрямку. Вже не знаю, виною тому страх чи несподіване різке пробудження, але я примудрилася зомліти.

Продовжити читання “Я ніколи не забуду, як це все почалося. Вибух”

Незалежність. Воля. Свобода. Незламність

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. ВОЛЯ. СВОБОДА. НЕЗЛАМНІСТЬ.Це синоніми до слів Україна, українська нація – сильна та нескорена. Упродовж 8 років на Донбасі ми демонстрували свою витримку, а тепер ось уже півроку повномасштабної війни ми боремося за право існування, хоч як би дико це не звучало в 21 столітті.

Продовжити читання “Незалежність. Воля. Свобода. Незламність”