Однією із цікавих подій життя студентів і викладачів БДПУ за останній час стало проведення Великодньої толоки. Кожен день був наповнений активностями, які створювали відчуття світлого свята, що наближається. Не став виключенням і четвер: цього дня викладачки кафедри початкової освіти Лада Чемоніна й Ольга Качерова провели два заходи в режимі офлайн.
Першим з них став захоплюючий майстер-клас під назвою «Великодня естетика», який проводила старша викладачка Ольга Качерова. Метою майстер-класу було показати учасникам, як за допомогою техніки «Декупаж» можна створити оригінальні та красиві пасхальні яйця. Окрім того, учасники мали можливість навчитися прикрашати кашпо, що може служити чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру чи святкового декору.
Майстер-клас пройшов у невимушеній і творчій атмосфері. Учасники мали можливість обмінюватися ідеями, обговорювати свої проєкти й отримати індивідуальні поради від викладачки. Багато учасників відзначили, що вони отримали не тільки практичні навички, але й натхнення для подальшої творчості.
Другою частиною активностей Великодньої толоки, що відбулися минулого четверга, став тренінг для викладачів і студентів БДПУ «Благополуччя учасників освітнього процесу», який проводила кандидатка педагогічних наук, доцентка Лада Чемоніна. Учасники цього заходу отримали можливість ближче познайомитися один з одним, поговорити про благополуччя, яке є основним і пріоритетним принципом існування та має перебувати в центрі освітнього процесу.
Студенти взяли участь у кількох вправах, зокрема «Зорепад емоцій» і «Квітка благополуччя», що допомогло їм визначити фактори, які заважають їм бути благополучними, та фактори, які дозволяють подолати негативні емоції, ефективно виконувати свої обов’язки, ставити цілі щодо освітнього процесу, досягати їх та бути благополучними.
Проведені заходи стали чудовою можливістю для студентів і викладачів спробувати свої сили в мистецтві декупажу, відчути радість творчості та спілкування, знайти власні рецепти благополуччя. Майстер-клас і тренінг нагадали про важливість збереження традицій, уміння робити красу власними руками, а також цінність взаєморозуміння та підтримки задля благополучного професійного та особистого життя, що є особливо актуальним у контексті святкування Великодня.
За матеріалами кафедри початкової освіти