Хореографічна родина БДПУ чекає на нових талановитих студентів: результати творчого конкурсу

Із початком вступної компанії в Бердянському державному педагогічному університеті відбулися творчі конкурси (7-15 липня) на спеціальність 024 Хореографія, які проводилися дистанційно за допомогою відеоконференцій ZOOM.

Компетентна комісія у складі викладачів кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін (Юлії Тараненко, Руслана Павленко, Наталі Кривунь) відзначила достатньо високий рівень допрофесійної (після загальної середньої освіти) та професійної підготовки (на базі диплома молодшого спеціаліста) абітурієнтів. Зміст творчого конкурсу складався з двох практичних завдань, перше з яких передбачало перевірку хореографічних здібностей шляхом обізнаності абітурієнтів з основ класичного танцю (виконання базових рухів екзерсису біля опори та на середині зали й завдання на визначення почуття ритму), друге завдання було спрямовано на виявлення рівня виконавської майстерності, творчих та артистичних здібностей (виконання танцювального етюду).

Географія вступників була достатньо широко представлена різним областями України: Донецька, Запорізька, Дніпровська, Одеська та Закарпатська. Особливу подяку викладачі кафедри висловлюють викладачам професійних коледжів, керівникам танцювальних колективів, а також випускникам-хореографам БДПУ за підготовку майбутніх абітурієнтів.
Чекаємо на творче поповнення дружньої хореографічної родини БДПУ! Сподіваємось, що в 2023-2024 навчальному році в дружній співпраці з викладачами будуть навчатися амбітні, креативні, наполегливі здобувачі вищої освіти, мотивовані на отримання нових знань задля вирішення професійних завдань в хореографічній галузі.
Обираючи майбутнє – обирай БДПУ!

За матеріалами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print