Нарада керівників управлінської практики

На кафедрі дошкільної освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти відповідальне ставлення до будь-якого виду діяльності. Відтак, управлінсько-методична (виробнича) практика на першому курсі магістратури вимагає компетентного керування.

Завідувачкою кафедри Іриною Улюкаєвою здійснено особливий підхід до її організації та проведення. За її ініціативи здійснено повний перегляд змісту програми практики та методичних рекомендацій, враховано різні можливості здобувачів та умови сьогодення, передбачено як офлайн, так і онлайн проходження практики. Розробником програми враховано всі вимоги та побажання не лише завідувачки, але й стейкхолдерів та самих здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти. Пані Ірина Улюкаєва для керівництва цим видом практики щороку призначає лише висококваліфікованих викладачів.

Вже традиційно на кафедрі проводиться нарада керівників практики з нагальних питань, які виникають у ході практики. Так, цього разу на обговорення винесли форми звітування, вимоги до оформлення звітної документації (наприклад, практиканти цікавилися, чи можна схеми, передбачені для звіту накреслити від руки і вставити у звітний файл фото, бо зараз із інструментів для роботи лише смартфон) та критерії оцінювання відповідно до запропонованої шкали нарахування балів.

Для майбутніх управлінців закладами дошкільної освіти важливо набути таких ключових компетентностей: здатність діяти соціально відповідально та свідомо, здатність здійснювати нормативно-правове регулювання діяльності закладу дошкільної освіти, керуючись законодавчими документами та основами професійної етики тощо. Керівники практики під час оцінки виконаних завдань спираються першочергово саме на це. Відтак, зміст, а не інструменти відіграють значно важливішу роль.

Світлини з архіву кафедри дошкільної освіти.

Канд.пед.наук, доц. Алла Омеляненко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print