Отримання вищої освіти в БДПУ за ваучерною програмою: розбираємо деталі  

З метою підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці Бердянський державний педагогічний університет надає освітні послуги, зокрема отримання вищої освіти, за ваучерамивід регіональних центрів зайнятості, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 №207 (із змінами).

Детальніше про цю можливість говорили під час вебінару «Ваучерна програма: нюанси та алгоритм дій», організованого та проведеного приймальною комісією БДПУ для осіб, відповідальних за профорієнтаційну діяльність на факультетах. Захід відбувся 5 березня в режимі онлайн. У віртуальній аудиторії зібралися не тільки співробітники нашого університету, а й інші охочі, яких зацікавила така інформація.

На вебінарі спікерка  Наталія Рула розкрила такі теми: що таке ваучерна програма від регіональних центрів зайнятості та як вона працює; хто може отримати ваучер на навчання; які спеціальності БДПУ доступні за ваучерною програмою; який алгоритм дій потрібно виконати, щоб успішно вступити за ваучером.

Із важливого. Ваучерами можуть скористатися особи, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні, не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування, мають професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту та належать до однієї з категорій: внутрішньо переміщені особи працездатного віку; особи віком старше 45 років із страховим стажем не менше 15 років до досягнення пенсійного віку; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби); особи з інвалідністю; особи, які в період воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях під час служби чи іншої діяльності, проживання отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії.

Скористатися ваучером для здобуття вищої освіти в Бердянському державному педагогічному університетіможна за такими спеціальностями:

  • Дошкільна освіта;
  • Професійна освіта (енергетика, електротехніка та електромеханіка);
  • Професійна освіта (цифрові технології);
  • Психологія;
  • Середня освіта (Українська мова і література);
  • Середня освіта (Математика);
  • Середня освіта (Фізика та астрономія);
  • Соціальна робота
  • Фізична культура і спорт.

Для цього необхідно виконати певний алгоритм дій:

  1. Звернутися до регіонального центру зайнятості з відповідними документами та отримати ваучер (дійсний 90 діб, тому його краще брати безпосередньо перед поданням заяви до університету).
  2. Звернутися до приймальної комісії Бердянського державного педагогічного університету,  виконати умови вступу для зарахування на контрактну форму навчання.
  3. Після зарахування отримати договір про навчання і впродовж п’яти робочих днів надати його копію та інші супровідні документи до центру зайнятості.

Приймальна комісія Бердянського державного педагогічного університету завжди відкрита для надання консультацій та допомоги. Для отримання детальної інформації щодо вступу за ваучерами можна звертатися за телефоном (096) 157-89-47.

Наталія Рула,

відповідальна секретарка приймальної комісії БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print