Танець єднає та надає сили вистояти!

3 березня 2024 року в м. Запоріжжі відбувся Всеукраїнський двотуровий  фестиваль-конкурс  мистецтв  «Таланти Хортиці», організаторами якого були Департамент культури та інформаційної політики  Запорізької облдержадміністрації; Департамент культури і туризму Запорізької міської ради; Департамент освіти і науки Запорізької міської ради; ГО «Центр «Світ Очима Дітей»; КУ «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради; Музично-драматичний театр ім. В. Г. Магара.

До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли старші викладачки кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету Тетяна Фурманова та Наталя Кривунь.

Цього року у фестивалі-конкурсі взяли участь  хореографічні колективи  м. Запоріжжя, а саме зразковий аматорський колектив, ансамбль танцю «Сузір’я», зразковий художній колектив, ансамбль народного танцю «Дружба», зразковий художній колектив ансамбль народного танцю “Стожари”, хореографічний колектив «Band Boom», ансамбль естрадно-спортивного танцю «Гіада» та інші.

На розсуд журі була представлена значна кількість номерів за українською тематикою ліричних, гумористичних та, на жаль, сумних.

Оплески та відзнаку отримала хореографічна композиція “У мене не має дому” у виконанні хореографічного колективу «Band Boom». Особливе хвилювання викликало те, що до складу виконавців увійшли і діти Бердянська та Бердянського району.

Яскравим завершенням події стала церемонія нагородження. Нестримна радість  переможців, оплески зали, привітання та атрибутика церемонії від журі. Діти ділилися своїми враженнями, мріями, які у більшості – це Перемога і професійне навчання у галузі хореографії. Адже любов до танцю йде від педагогів-хореографів, випускників та студентів БДПУ (Вікторія Олєняк, Дар’я Жужура, Тетяна Вершняк, Аліна Звенячкіна та ін.)

Дійсно, танець єднає та надає сили вистояти незламним запорожцям!

За матеріалами кафедри ТМНМД

           


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print