Підвищуємо рівень професійної кваліфікації під час авторського навчального тренінгу зі штучного інтелекту

23 листопада 2023 року в рамках роботи Всеукраїнського науково-практичного онлайн семінару «Мистецька освітня галузь в умовах освітньої трансформації» відбувся авторський навчальний тренінг «Створення бек-треків за допомогою штучного інтелекту», тренером якого виступила Людмила Аристова, докторка філософії в галузі освіти, доцентка, доцентка кафедри музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін у складі завідувачки, доцентки Віри Бурназової, доценток Анетти Омельченко, Вікторії Григор’євої та здобувачі 1 курсу другого рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) взяли активну участь у тренінгу, маючи можливість не тільки ознайомитися з історією створення штучного інтелекту, інструкціями щодо роботи застосунків ШІ, а й попрактикуватися у їх використанні в професійній сфері.

За допомогою запропонованих тренером інструментів – ChatGPT і Bard – учасники заходу генерували тексти на бажану тематику, створювали тестові завдання, казки. У застосунку Gamma присутні вчилися створювати презентації з обраної тематики за допомогою ШІ.

Під час роботи тренінгу учасники мали можливість у додатку Vocalremover спробувати створити бек-треки (фонограми мінус) в режимі реального часу за допомогою штучного інтелекту, адже цей застосунок має кілька вбудованих можливостей для роботи зі звуком онлайн. Також учасники отримали додатковий матеріал з послідовним алгоритмом дій щодо створення бек-треків (фонограм мінус) на основі фонограми (плюс).

Упровадження ШІ в освітній процес є для викладачів і студентів не майбутнім, а вже сьогоденням і новою реальністю. Тож, поступово ми опановуємо новітні технології та адаптовуємо свої підходи до викладання.

Раціональне і грамотне використання ШІ допоможе викладачам не тільки урізноманітнити форми і методи викладання, а й зберегти неоціненний ресурс – час.

Дякуємо пані Людмилі Аристовій за проведення цікавого сучасного практичного тренінгу і сподіваємося на подальшу співпрацю!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print