Дуже плідною виявилося перебування представників нашого університету у Польщі та Словаччині.
23 жовтня в місті Катовіце (Польща) на базі Вищої технічної школи відбувся науково-методичний семінар "Інтеграція науки і практики в системі освіти країн ЄС", в якому брали участь 26 викладачів і студентів із більш як 20 закладів освіти України, Польщі, Словаччини. Представниками від нашого університету були: к. е. н., доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Несторенко Т. П., к. пед .н., доценти кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Алєксєєва Г. М., Горбатюк Л. В., к. ф-м .н., доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Кравченко Н. В.
Учасникам семінару вручив сертифікати декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Вищої технічної школи Олександр Остенда.
Цікавими та багато інформаційними виступами відзначилися наші колеги та студенти і 24-25 жовтня на Міжнародній конференції «Економічні та соціально-орієнтовані питання сучасного світу» у Вищій школі економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі (Словаччина), яка була організована спільно з Бердянським державним педагогічним університетом, Донбаським державним педагогічним університетом, Інститутом дослідження просторового розвитку, Вищою технічною школою в Катовіце, Національним університетом цивільного захисту України та Центральноукраїнським державним педагогічним університетом ім. Володимира Винниченка. Працювали такі секції: «Сучасні проблеми економічного розвитку країни, регіону, міста, підприємства»;. «Регіональні та локальні проблеми соціального розвитку суспільства»; «Гуманітарні питання розвитку сучасного суспільства».
Результати досліджень будуть опубліковані у рецензованому збірнику матеріалів конференції (електронна версія на сайті Вищої школи економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі.). Збірнику матеріалів конференції буде присвоєно ISBN словацького видавництва.
Учасники конференції (науковці, викладачі, студенти, фахівці з економічних, освітніх та гуманітарних питань розвитку суспільства) мали можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні та в секціях, а також брали участь в дискусіях та майстер-класах.
Учасники конференції висловлюють велику подяку організаторам цих міжнародних наукових заходів, які відкривають нові можливості для наших викладачів та студентів щодо євроінтеграції України до ЕС!
«Університетське Слово» (за матеріалами Ганни Алєксєєвої)
Світлини учасників науково-методичного семінару та конференції