Польща та Словаччина відкривають нові наукові можливості

Дуже плідною виявилося перебування представників нашого університету у Польщі та Словаччині.

23 жовтня в місті Катовіце (Польща) на базі Вищої технічної школи відбувся науково-методичний семінар "Інтеграція науки і практики в системі освіти країн ЄС", в якому брали участь 26 викладачів і студентів із більш як 20 закладів освіти України, Польщі, Словаччини.  Представниками від нашого університету були:  к. е. н., доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Несторенко Т. П., к. пед .н., доценти кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Алєксєєва Г. М., Горбатюк Л. В., к. ф-м .н., доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Кравченко Н. В.

Учасникам семінару вручив сертифікати декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Вищої технічної школи Олександр Остенда.

Цікавими та багато інформаційними виступами відзначилися наші колеги та студенти і 24-25 жовтня на Міжнародній конференції «Економічні та соціально-орієнтовані питання сучасного світу» у Вищій школі економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі (Словаччина), яка була організована спільно з Бердянським державним педагогічним університетом, Донбаським державним педагогічним університетом, Інститутом дослідження просторового розвитку, Вищою технічною школою в Катовіце, Національним університетом цивільного захисту України та Центральноукраїнським державним педагогічним університетом ім. Володимира Винниченка. Працювали такі секції: «Сучасні проблеми економічного розвитку країни, регіону, міста, підприємства»;. «Регіональні та локальні проблеми соціального розвитку суспільства»; «Гуманітарні питання розвитку сучасного суспільства».

   Результати досліджень будуть опубліковані у рецензованому збірнику матеріалів конференції (електронна версія на сайті Вищої школи економіки і менеджменту суспільного управління в Братиславі.). Збірнику матеріалів конференції буде присвоєно ISBN словацького видавництва. 

Учасники конференції (науковці, викладачі, студенти, фахівці з економічних, освітніх та гуманітарних питань розвитку суспільства) мали можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні та в секціях, а також брали участь в дискусіях та майстер-класах.

Учасники конференції висловлюють велику подяку організаторам цих міжнародних наукових заходів, які відкривають нові можливості для наших викладачів та студентів щодо євроінтеграції України до ЕС!

konf_1 konf_2

konf_3 семинар_1  

семинар_3

семинар_2семинар_4

 

«Університетське Слово» (за матеріалами Ганни Алєксєєвої)

Світлини учасників науково-методичного семінару та конференції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print