Практичні поради студентам спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) від фахівця-практика Наталії Жук

18 листопада відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) з вчителькою музичного мистецтва та мистецтва, старшим вчителем, керівницею методоб’єднання КЗО «Середня загальноосвітня школа №124» Дніпровської міської ради Наталією Жук.

Наталія Леонідівна поділилася досвідом організації діяльності закладу загальної середньої освіти, організації навчання та практичної діяльності вчителя в початковій і середній школі, ознайомила здобувачів із програмою та підручниками, які використовує під час занять. Учителька наголосила, що упродовж дистанційного навчання в умовах війни завдання вчителя – дати дітям відчуття безпеки в новостворених онлайн-класах. Кожному педагогу доведеться вчитися працювати з дитячою тривогою та невпевненістю і тим самим готувати якісне підґрунтя для плідного навчання. У цьому допоможуть спеціально розроблені психологами і методистами ігри і види робіт на знайомство. Пані Наталя запропонувала використовувати на уроках музичні ігри «Мікрофон», музичні руханки, музичні казки, інсценізацію пісень, пісні-танці. В умовах воєнного стану під час дистанційного навчання задача вчителя – робити фокус уваги не тільки на академічні успіхи, підтримувати учнів у всіх проявах, нормалізувати психічний стан дитини.
Здобувачі активно ставили питання і цікавилися методами та формами роботи вчителя. У рамках зустрічі було змодельовано урок «Мистецтво» (музичне мистецтво) в 1 класі НУШ, де здобувачі в ролі учнів виконували практичні вправи. Наприкінці заходу від учасників пролунали щирі слова подяки пані Наталії за цікаву зустріч і надані навчальні матеріали.
Співпраця кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін
і педагогів-практиків сприятиме удосконаленню змісту практичного навчання та підвищенню ефективності професійної підготовки майбутніх вчителів музичного мистецтва в Бердянському державному педагогічному університеті.

За матеріалами кафедри теорії та
методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print