Презентація стартапів здобувачами вищої освіти опп «менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу». Пітч-дек.

Розвиток стартап культури в українських університетах та підприємницьких навичок у здобувачів вищої освіти і викладачів є критично важливою складовою створенням ефективної екосистеми розвитку інноваційного підприємництва в Україні.

У будь-якій розвинутій стартап екосистемі в світі університети відіграють одну з найголовніших ролей. Україна не має бути виключенням. Інновації та підприємництво повинні стати головним драйвером зростання та виходу університетів на якісно новий рівень. Не винятком став і Бердянський державний педагогічний університет.

17 грудня 2020 року на платфомі Zoom проходив екзамен з навчальної дисципліни «Управління інноваціями» здобувачів вищої освіти 4 курсу гуманітарно-економічного факультету спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програмиМенеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу у рамках інноваційногонавчальний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами» у форматі захисту стартапів.

Метою навчальної дисципліни було формування системи знань і практичних навичок у створенні і управлінні стартапами на початковій стадії, підготовка здобувачів вищої освіти до участі в інкубаційних, акселераційних і грантових програмах підтримки стартапів.

Розробниками програми є Громадська організація «Платформа інноваційного партнерства» (YEP™). Доцент кафедри менеджменту та адміністрування Тетяна ЧЕРЕМІСІНА виступала відповідальною особою від адміністрації університету, яка здійснювала викладання та займалася організаційними питаннями щодо офіційного запровадження курсу, виступила екзаментнатором.

На презентацію стартапів були запрошені доценти кафедри менеджменту та адміністрування Катерина ЛЕМІШ (гарант) та Олена ТОКАРЕНКО, які виступили незалежними експертами з питань інноваційного підприємництва.

Здобувачі вищої освіти презентували власні стартапи, а саме: Стартап «LoveTravel» – ідея: організація весільних подорожей по території України, використовуючи принцип «кіт в мішку» зі зйомкою пам’ятного фільму (розробники: Мелана ЖУЛІНА та Софія ЧУХНО).

Стартап «SUPER-файл» – ідея: створення універсального грамотного файлу (резюме, CV), що містить ВЕСЬ досвід та зручний у використанні, адже розподілений на релевантні блоки (розробник: Ганна ЗАІКА).

Стартап «ЕКО зубна щітка» – ідея: при виготовленні зубної щітки будуть закладені зернятка, що в подальшому (при попаданні до ґрунту) перетворяться на квітку. Саме такий процес зацікавить дитину слідкувати за своїми зубками і частіше змінювати зубну щітку) (розробник: Анастасія ЛИПОСАВИЦЬКА).

Стартап «NewLife» – ідея: переробка харчових відходів в зелене паливо і добрива (розробник: Ілля ЖУКОВ).

Стартап «Xact» – ідея: перший універсальний транспортний сервіс у Бердянську! (розробник: Владислав БАЗАРЯ).

Стартап-інкубатор YEP оголосив конкурс студентських стартапів та запрошує здобувачів вищої освіти, які прослухали курс, долучитися до конкурсу. За результатами презентацій та захисту стартапів екзаменатором та експертами рекомендовано подати створені стартапи.

Цей конкурс стане можливістю отримати цінні поради щодо розвитку ідеї, і, в першу чергу, трохи повеселитися та здобути крутий досвід.

Бажаємо успіху здобувачам вищої освіти при участі у конкурсі!

Ініціативи YEP проходять за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Проходження цього курсу значно розширило можливості здобувачів вищої освіти для професійного розвитку, а також дало опцію створення власного підприємства ще під час навчання в університеті.

За матеріалами доцента кафедри менеджменту та адміністрування Тетяни ЧЕРЕМІСІНОЇ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print