Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО: кваліфікації, оцінювання та культура якості

16-17 листопада відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: кваліфікації, оцінювання та культура якості», до якої долучилися викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації  Бердянського державного педагогічного університету

Конференція відбулась на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Метою конференції було зібрати лідерів у галузі забезпечення якості освіти з країн Європи. Під час конференції було запропоновано панелі: критерії оцінювання освітніх програм: огляд університетів; академічна мобільність викладачів та якість освітнього процесу (освітніх програм); репутація університетів як чинник забезпечення якості: чи потрібен національний рейтинг; інноваційні тенденції в освітній діяльності ЗВО: micro-credential, digitalization, virtualization.

Було порушено важливі питання: баланс між контрольними і рекомендаційними елементами в акредитаційній експертизі (Андрій Бутенко, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти); ризики необ’єктивності в оцінюванні освітніх програм і шляхи їх уникнення (Анатолій Мельниченко, проректор з навчальної роботи Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»); Оцінка успішності освітніх програм: проблемні питання (Володимир Бугров, ректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Андрій ГОЖИК, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка); Quality assurance system in University of Cologne: case study (Prof. Beatrix BUSSE, Vice-Rector for the Head Office of the University of Cologne) та інші. Конференція  пройшла в рамках Європейського року навичок.

Доктор педагогічних наук, професор

кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

Бердянського державного педагогічного університету

Світлана Хатунцева

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print