Живемо тут і тепер!

Життя не стоїть на місці, і кожен день приносить нам нові можливості для зростання та взаємодії. У світлі цього, 14 листопада, коли весь світ відзначає Міжнародний День логопеда, Бердянський державний педагогічний університет виявився в епіцентрі професійних та творчих подій.

На факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти кафедрою прикладної психології та логопедії було організовано низку цікавих заходів, які виявилися вдалим поєднанням наукового пошуку та професійного святкування.

Тим часом, нам також випала чудова нагода від Київського університету імені Бориса Грінченка взяти участь у логомарафоні, зокрема у захопливій інтелектуальній грі «ЩО? Де? Коли?». Цей захід, ініційований викладачами кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, став яскравим прикладом спільної роботи та обміну досвідом між двома відомими освітніми інституціями.

В спільній студентській команді двох університетів від БДПУ взяли участь здобувачі освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої світи спеціальності 016 Спеціальна освіта Катерина Клец, Олеся Путятіна, Дар’я Сєдлецька, Олександра Делічобан, Вікторія Лазаренко. Які гідно представили наш університет та продемонстрували високий рівень особистісних та професійних навичок у сфері спеціальної освіти. Організацією поїздки  команди здобувачів зайнялася старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії Аліна Синиця. У журі заходу від БДПУ були запрошені доценти Євгенія Линдіна, Надія Кот та  Ганна Лопатіна.

Спільні інтелектуальні змагання стали платформою для демонстрації знань і навичок наших студентів, які, разом із колегами-грінченківцями, підтвердили високий рівень підготовки в галузі логопедії. Це був дійсно незабутній досвід, який показав, наскільки важливою є співпраця в академічному середовищі.

Такі події є вагомим внеском у професійну підготовку майбутніх фахівців і відкривають перед нами нові горизонти для взаємодії та партнерства. Щиро вдячні колегам з Київського університету імені Бориса Грінченка за запрошення та теплий прийом.

Ми пишаємося нашими студентами і викладачами, які завжди готові до нових викликів та відкриттів. І, звісно, висловлюємо найглибшу подяку нашим захисникам, які кожного дня дарують нам можливість жити, навчатися та розвиватися.

Це був день, наповнений професійною гордістю та оптимізмом, і ми сповнені надії на подальшу плідну співпрацю, що об’єднає наші зусилля на шляху до зміцнення освітнього фронту України!

За матеріалами кафедри прикладної

психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print