Зірки народжені Терпсихорою

З нагоди Всесвітнього дня танцю 29 квітня відбувся традиційний конкурс хореографічної майстерності «Зірочка МарЛен», який проводиться вже сімнадцятий рік. Цьогорічний конкурс мав назву «Незламні» і об’єднав 9 яскравих учасників ансамблю різного віку, які вже два роки продовжують займатися в колективі онлайн і, не дивлячись на різні місця перебування, залишаються відданими колективу.

Свято талантів об’єднало всіх закоханих в мистецтво танцю: викладачів кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, які за сумісництвом працюють хореографами в ансамблі «МарЛен» ЦДЮТ ім. Є.Руднєвої, м. Бердянська (Олена Мартиненко, Юлія Тараненко, Наталя Кривунь), студентів-практикантів 2 і 3 курсів спеціальності 024 Хореографія, стейкхолдерів (роботодавців та випускників БДПУ, які увійшли до складу журі), і головне – маленьких, незламних «марленівців», які змагалися за право бути найкращим за підтримки батьків.

Студенти-практиканти розробили афішу конкурсу, підготували ролики- презентації всіх учасниць, створили тематичний танцювальний проєкт, змонтували відео церемонії нагородження, слідкували за підсумками голосів глядацьких симпатій в Інстаграм. Ведучою церемонії нагородження цього річ стала здобувачка 2 курсу Христина Омельченко https://youtu.be/JPmFLhijlJw .

Професійне та незалежне журі (Тетяна Фурманова, Олег Балабан, Крістіна Петрик, Тетяна Бачурська, Марія Кучерук, Анна Матвєєва) мало можливість прозоро та публічно оцінювати танцювальні етюди (соціальна мережа Інстаграм ансамблю з 25 по 28 квітня), які були презентовані учасниками конкурсу і створені під керівництвом педагогів колективу. Зворушливим був факт  участі 2.5  річної донечки  випускниці колективу та  спеціальності «Хореографія» БДПУ, «Міс-університет 2018» Валерії Бринкевич, яка разом з мамою продемонструвала номер «Я маленька квітка». У дитинстві Валерія посіла І місце на конкурсі «Зірочка МарЛен» і через багато років знов отримала перемогу разом з маленькою Уляною.

Ще одним відкриттям конкурсу стала 16-річна учасниця Ліза Горяніна, яка проживає в селі Скурсько-Литовське Дніпровської області і займається в колективі лише третій рік. Її танцювальний монолог «Попри все» отримав Гран-Прі, що було вперше за всю історію конкурсу. Віримо, що її мрія стати хореографом неодмінно здійсниться і вона поповнить ряди студентів БДПУ.

Отже, неймовірна сила традицій допомагає впоратися всім причетним до родини «МарЛен» з багатьма життєвими труднощами через танець, підтримку та бажання жити та працювати заради дітей. Свято краси, талантів і дитинства відбулося попри все, що є доказом незламності українців на шляху до особистих досягнень та загальної перемоги!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print