ЮВІЛЯР, КАРИКАТУРИСТ, ОРДЕНОНОСЕЦЬ СЕРГІЙ СЕМЕНДЯЄВ

МИНУЛОЇ П'ЯТНИЦІ В СТІНАХ ХУДОЖНЬОГО МУЗЕЮ ІМ. І. І. БРОДСЬКОГО ОТРИМУВАВ ТЕПЛІ ПРИВІТАННЯ Й ВІД ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ БДПУ

…Про те, що в музеї відкриється персональна виставка іронічної графіки члена Національної спілки художників України, члена Асоціації карикатуристів України, члена Міжнародного Клубу карикатуристів, лауреата премії ім. В. Зелінського за публікації в українській пресі Сергія Семендяєва, знали чимало бердянців, що прийшли привітати його з 60-літнім ювілеєм і насолодитися виставковими експонатами – привабливими плодами його творчої натури. А про те, що ювіляр цього дня став ще й орденоносцем, дізналися з виступу на святі заступниці міського голови Людмили Шаповал, яка й вручила художнику за його заслуги Почесний орден Бердянська.

Не змогли стояти осторонь цієї події й університетські шанувальники творчості Сергія Семендяєва: на свято прийшли й вітали ювіляра переший проректор БДПУ Володимир Федорик, старший викладач кафедри початкової освіти БДПУ Тетяна Володько, творчі роботи якої неодноразово ставали експонатами музею ім. І. І. Бродського, журналіст, редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів, студенти…

«Університетське Слово»

На світлинах: моменти вшанування ювіляра Сергія Семендяєва в Бердянському художньому музеї ім. І. І. Бродського

Світлини Олександра Степаненка

СВЯТО «ОЛЬВІЙСЬКОГО БРАТСТВА»

Перший день листопада в БДПУ став приємним не лише сонячною погодою, а й теплою зустріччю великої «ольвійської родини». Вже традиційним став щорічний звіт про археологічну практику студентів-істориків соціально-гуманітарного факультету. І не дивно, що саме цього дня з нетерпінням чекають всі «ольвійці», бо для багатьох це свято зустрічі з добрими друзями, можливість побачитися та поспілкуватися один з одним, згадати приємні моменти неповторного «ольвійського» життя. Сьогодні в залі були присутні не лише студенти університету, а й викладачі, випускники та шановні гості.

Під час свята лунали душевні пісні про чарівну та неповторну Ольвію, студенти з гумором відтворювали на сцені актової зали своє життя в таборі (див. світлини). Багато теплих, зворушливих слів було промовлено керівником експедиції, доцентом кафедри політології та правознавства, кандидатом історичних наук Валентиною Папановою. Окрім студентів-першокурсників, цього року Ольвію вперше побачили старшокласники Бердянського муніципального ліцею, які невдовзі стануть гідною зміною більш старшому поколінню. Ліцеїсти брали участь у розкопках під керівництвом випускників БДПУ, а тепер вже й вчителів Віктора Дімітрова та Федора Каїри.

Приємним стало й те, що саме наших студентів за сумлінну працю Грамотою відзначила начальник ольвійської експедиції ІА НАНУ доктор історичних наук Алла Буйських.

Свято завершилось словами: « Ми не кажемо Ольвії прощавай, ми говоримо їй – до нових зустрічей». Бажаємо, аби «ольвійське братство» розвивалося й надалі, відкриваючи нам все нові цікаві з історії землі нашої…

Катерина Калініченко,

студентка-журналістка ІФСК

Світлини з архіву навчально-археологічної лабораторії БДПУ