Кінолекторій – від бібліотекарів

Сьогодні, 20 вересня, бібліотекарі БДПУ провели кінолекторій «Великий державний діяч України», присвячений 150-річчю від дня народження М. С. Грушевського. На заході разом зі студентами першого курсу гуманітарно-економічного факультету був присутній доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України БДПУ Ігор Лиман. 

3 1 4

Аудиторія переглянула відеоролик про життя та творчість історика, публіциста, громадського і державного діяча. Завідувач сектором читальних залів Наталя Романова, яка й підготувала захід, ознайомила першокурсників із працями Михайла Грушевського, які знаходяться в фондах бібліотеки університету, а також із науковими дослідженнями творчої спадщини видатного вченого.

«Університетське Слово»
(за матеріалами працівників бібліотеки)
Світлини провідного бібліотекаря Галини Потапенко 

Завдяки партнерству із Cisco Networking Academy

Викладачі кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні і інформатики БДПУ, доценти Олександр Антоненко та Олександр Овсянніков влітку успішно склали екзамен для інструкторів із курсу IT Essentials у Центрі підтримки Академії Cisco при КНУ ім. Шевченка та отримали довгоочікувані відповідні Сертифікати (див. світлину).

1

Нагадаємо, що Бердянський державний педагогічний університет є партнером Cisco Networking Academy, та завдяки сертифікованим викладачам має можливість викладати різноманітні навчальні курси Академії. Слухачем Академії може стати будь-який охочий до нових знань у галузі інформаційних технологій. Навчальні курси на сайті Академії Cisco доступні, як для самостійного вивчення, так і під керуванням інструкторів.

Більш детальнішу інформацію можна отримати за ел. адресою: www.netacad.com або на кафедрі комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні і інформатики БДПУ (1А корпус, третій поверх, аудиторія А306).

«Університетське Слово»
(за матеріалами Олександра Овсяннікова)

Запрошення до активності

активні ГРОМАДЯНИ малюнок

«Активні громадяни» – програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета програми – залучити до співпраці активних членів громади, викладацький та студентський актив, представників місцевої влади, свідомих і небайдужих жителів міста, які готові ініціювати, реалізовувати і підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості.

Із цією метою проводиться відповідний тренінг, завдяки якому будуть розроблені проекти й грантове фінансування від Британської Ради. Учасники тренінгу отримають сертифікати міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських і міжнародних тренінгах Британської Ради. Кожен випускник програми має можливість отримати фінансування від Британської Ради в Україні на реалізацію власних проектів соціальної дії.

Тренінг відбудеться 4-5 жовтня 2016 р. о 14:20 у 2 корпусі Бердянського державного педагогічного університету (ауд. 202).

Організатор тренінгу – партнер Британської Ради в Україні громадська організація «Центр освіти дорослих».

Координатори:

Буянов Павло: 050-454-79-82, smallest@ukr.net, fb: Павел Буянов.

Буркут Олена: 099-260-33-81, bird-tomtit@yandex.ua, fb: Олена Буркут.

«Університетське Слово»
(за матеріалами Павла Буянова)

Викладачі БДПУ на міжнародному науковому конгресі

З 13 по 17 вересня 2016 року у Фондовому університеті м. Хільдесхайма (Німеччина) відбувся спільний Конгрес Міжнародної академії гуманізації освіти й Центра педагогічної освіти й науково-педагогічних досліджень «Багатоманітність і демократія: пошук ідентичності в період невизначеності» у рамках спільного європейського проекту Темпус-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями». Загальна кількість учасників – 110 науковців з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Італії, Фінляндії, Латвії, Литви, України, Республіки Білорусі, Росії.

1 2 3 6

Бердянський державний педагогічний університет представляли доктори педагогічних наук, професори Ольга Гуренко та Лариса Казанцева. Вони взяли участь у панельній дискусії «Багатоманітність і демократія – багатоманітність у демократії. Яка роль освіти?», до того ж Ольга Гуренко представляла українську делегацію й була експертом з питань багатоманітності в освіті. На секційному засіданні бердянські науковці виступили з доповідями: «Підготовка педагогічних кадрів у період невизначеності: концепція полікультурної освіти майбутніх соціальних педагогів» (Ольга Гуренко), «Актуальні питання формування білінгвізму в дітей у дошкільних закладах південно-східного регіону України» (Лариса Казанцева), які здобули високу оцінку міжнародних експертів.

Лариса Казанцева поповнила когорту членів Міжнародної академії гуманізації освіти й на урочистому засіданні одержала відповідний сертифікат.

4 5

У рамках конгресу науковці мали нагоду познайомитись з організацією інклюзивного навчання в шести школах м. Хільдесхайма. В останній день роботи конгресу відбулося заключне засідання консорціуму з реалізації спільного європейського проекту Темпус-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями», де була позитивно відзначена робота бердянської команди (координатор у БДПУ – Ольга Гуренко).

7

Ольга Гуренко й Лариса Казанцева привезли з Німеччини гарні враження про конгрес та багато нових ідей щодо міжнародної співпраці.

"Університетське Слово"
(за матеріалами та світлинами
першого проректора БДПУ Ольги Гуренко)