Запрошення до Новоріччя

…І що би там не говорили, що би не думали, але так хочеться вірити в новорічну казку, якої з таким нетерпінням чекаємо цілий рік. Новорічно-різдвяні свята щораз запрошують нас у дитинство, коли ми самі витинали паперові сніжинки, робили різнокольорові гірлянди, розвішуючи їх у кімнаті і, затамувавши подих, чекали коли ж уже нарешті з’явиться в оселі пахуча лісова красуня-ялинка. 

Одним із важливих атрибутів Новоріччя є ялинкові прикраси, які можна не лише купити, але й виготовити власноруч. Цьому й вчилися студенти під час майстер-класів із виготовлення новорічних іграшок, які проходили недавно на  факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Завдяки цікавій презентації та грунтовним рекомендаціям викладача, доцента кафедри дошкільної освіти Тетяни Єськової усі охочі мали змогу навчитися майстерно виготовляти новорічні яликові прикраси.

7 13

26 31

32 36

«Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами кафедри)

Навколо підтримки Збройних Сил України

Із нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера у музеї «Подвиг» 5 грудня ц. р. з участю директора краєзнавчого музею Людмили Ноздріної, учасників АТО, військовослужбовців підшефних військових частин, волонтерів із БДПУ “Наші атланти”, учасників Другої світової війни і бойових дій на території інших держав, ветеранів Збройних Сил України відбулась зустріч зі студентами БДПУ та учнями міських шкіл під гаслом: ”Мужність, честь і гідність захисника України: зв’язок поколінь».

Перед присутніми виступили: учасник бойових дій Другої Світової війни Григорій Розуман; ветеран ЗСУ, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Ігор Зубрицький, ветерани Афганської війни: Михайло Єфремов і Ніна Григорьєва, сержант в/ч 2019 Євген Дудар, директор краєзнавчого музею Людмила Ноздріна, голова ГО інвалідів війни і ЗС Микола Філімонов, які були єдині в тому, що сьогодні за умов військової агресії Росії проти України необхідна єдність всіх патріотичних сил, всіх поколінь захисників України, зокрема, учасників АТО, ветеранів Другої світової війни, війни в Афганістані та локальних збройних конфліктів, навколо підтримки Збройних Сил України, активної участі у волонтерській діяльності, популяризації військової служби за контрактом.

Університетська «нашоатлантівка», мати учасника АТО – Олексія Омельченка, волонтер Анетта Омельченко передала до музею тритомник Степана Гериліва про діяльність організації “Наші Атланти” та нові експонати із зони АТО: фрагменти мін російського агресора, маскувальні сітки, прапор України, виготовлені волонтерами з геріатричного пансіонату Бердянська.

Про історію ЗСУ розповіла науковий співробітник музею Ярослава Воробйова. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих захисників України, учасників АТО-бердянців, які віддали життя за свободу, територіальну цілісність і незалежність України. Учні ЗОШ № 9 подарували присутнім тематичний патріотичний концерт, присвячений захисникам України всіх поколінь і волонтерам.

1 2

3 4

5 6

7 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Ігоря Зубрицького)

 

Долучившись до марафону

З ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції у Запорізькому регіоні тривав третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України. Кошти марафону уже спрямовуються на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації. Також планується підтримати проекти із увічнення пам’яті наших захисників, військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді, вивчення національних військових традицій.

Не могли не долучиться до цієї акції й ми – на спеціальний рахунок перераховано 880 гривень, зібраних студентами та викладачами БДПУ.

Благодійний марафон

марафон

«Університетське Слово»