Олімпіада з хореографії: здобувачі освіти, викладачі, стейкхолдери

24 лютого на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся І тур І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія», метою якого є виявлення рівня теоретичних знань і методичної компетентності учасників, їх ситуаційної обізнаності та комунікативних навичок.

Продовжити читання “Олімпіада з хореографії: здобувачі освіти, викладачі, стейкхолдери”

Управлінська практика – говорять магістранти спеціальності 012 Дошкільна освіта

Проходження управлінсько-методичної (виробничої) практики при кафедрі дошкільної освіти БДПУ у самому розпалі. В сучасних умовах нам надано два варіанти її проходження – безпосередньо у закладі дошкільної освіти або ж дистанційно.

Продовжити читання “Управлінська практика – говорять магістранти спеціальності 012 Дошкільна освіта”

Онлайн презентація американського правника Річарда Кента

21 лютого 2023 року, на Гуманітарно-економічному факультеті відбулась онлайн презентація американського правника Річарда Кента на тему: «Американська правова система: ключові елементи. Викладання на юридичному факультеті з допомогою кейс-методу. Техніка інтерв’ювання в професії правника».

Продовжити читання “Онлайн презентація американського правника Річарда Кента”

Соловей співає, доки голос має: тематична кураторська година до Міжнародного дня рідної мови

Тематична кураторська година в групі м1амл факультету філології та соціальних комунікацій у лютому була присвячена Міжнародному дню рідної мови. Куратор групи к.ф.н., доцент кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ольга Боговін запропонувала студентам для попереднього перегляду документальний фільм «Соловей співає. Доки голос має» (2019). Магістранти отримали завдання виписати ті факти, про які вони раніше не знали. Обговорення відбулося 22 лютого в онлайн форматі.

Продовжити читання “Соловей співає, доки голос має: тематична кураторська година до Міжнародного дня рідної мови”

Мій 2022 рік …

24 лютого…. Ця клята дата викарбована у пам’яті всіх українців назавжди…
Вже цілий рік переживання за своє власне життя та життя своїх рідних і близьких, за долю країни та майбутнє співвітчизників супроводжують нас. Все життя перевернулося з ніг на голову, застигло в очікуванні. Паралізувало мрії, зіпсувало плани. Розкидало багатьох по світу, виштовхнуло з рідних земель, позбавило осель, нормального цивілізованого життя…А декого позбавило й життя… Страшні події того ранку, безумовно, торкнулися й моїх неймовірних студентів групи 2Т та с2Т.

Продовжити читання “Мій 2022 рік …”

Мої мрії змінила війна (роздуми в ніч на 24.02.2023)

Мій найкращий університет, як я довго на тебе чекала…
Я декілька років мріяла, як буду кожен день входити в твої величні стіни, буду навчатися, спілкуватися, танцювати на твоїй сцені і отримувати від цього насолоду.
Але війна стала на заваді моєї мрії…

Продовжити читання “Мої мрії змінила війна (роздуми в ніч на 24.02.2023)”

Ми незламні. Журнал Science до роковини війни опублікував історію Яни Сичікової

Наукова спільнота світу знову і знову демонструє свою підтримку Україні. Один з найвпливовіших наукових журналів світу Science до роковини війни вирішив присвятити свій розділ «Наукова кар’єра: робоче життя» стійкості українських науковців. «We are unbroken.’ A Ukrainian academic’s perseverance in a year of war» – під такою назвою вийшла історія нашої проректорки з наукової роботи Яни Сичікової.

Продовжити читання “Ми незламні. Журнал Science до роковини війни опублікував історію Яни Сичікової”