Математичні перегони – вікторина до дня Студента!

До дня Студента на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти викладачі кафедри фізики, математики та методики навчання Дерябіна Ю.С. та Кудінов М.В. організували гру-вікторину «Математичні перегони». Захід зібрав найсильніші команди факультету, і кожна з них продемонструвала високий рівень знань, креативності та командної роботи.

Продовжити читання “Математичні перегони – вікторина до дня Студента!”

Науково-практичні семінари з хореографічного мистецтва: професійний розвиток та обмін досвідом

Участь у практичних семінарах є важливим кроком у професійному розвитку хореографа. Такі заходи надають унікальну можливість обмінятися досвідом з колегами, опанувати сучасні методи й підходи до викладання, а також дізнатися про новітні тенденції у сфері хореографічного мистецтва.

Продовжити читання “Науково-практичні семінари з хореографічного мистецтва: професійний розвиток та обмін досвідом”

Майбутні соціальні працівники навчаються мистецтву фандрайзингу: лекційно-практичне заняття з експертом-практиком

У межах дисципліни «Фандрайзинг у соціальній роботі» здобувачі 4 курсу І (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота заочної форми навчання взяли участь у лекційно-практичному занятті, яке було проведено викладачкою курсу – Катериною Петровською спільно із досвідченим фахівцем у галузі фандрайзингу та за сумісництвом асистенткою кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти БДПУ – Аллою Мельничук.

Продовжити читання “Майбутні соціальні працівники навчаються мистецтву фандрайзингу: лекційно-практичне заняття з експертом-практиком”

Академічна доброчесність: запорука якісної освіти та ключ до поваги в науці

11 листопада 2024 року з метою просування цінностей та принципів академічної доброчесності на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та  технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету була проведена онлайн зустріч «Академічна доброчесність в університеті» здобувачів  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти із завідувачкою відділу обслуговування бібліотеки Іриною ФІЛОН та провідною бібліотекаркою, адміністратором сайту бібліотеки Галиною Потапенко.

Продовжити читання “Академічна доброчесність: запорука якісної освіти та ключ до поваги в науці”

Звітна конференція з виробничих практик 3 та 4 курсів спеціальності 016 Спеціальна освіта

Цьогоріч 11.11.2024 року розпочався Ювілейний тиждень логопедії підсумковою онлайн – конференцією з практик 3 та 4 курсів ОПП «Логопедія. Спеціальна психологія».

Продовжити читання “Звітна конференція з виробничих практик 3 та 4 курсів спеціальності 016 Спеціальна освіта”

Кураторська година: академічна доброчесність і ресурси бібліотеки БДПУ для здобувачів-істориків

6 листопада 2024 року відбулася кураторська година для здобувачів І-ІV курсів Соціально-гуманітарного факультету спеціальностей Середня освіта (Історія) та Історія та археологія. Під час зустрічі працівниці бібліотеки черговий раз наголосили на важливості дотримання академічної доброчесності під час наукової та навчальної діяльності студентів, а також інформували про роботу бібліотеки в сучасних умовах діяльності нашого навчального закладу, наголосили на тому, яку допомогу надає вона студентам.

Продовжити читання “Кураторська година: академічна доброчесність і ресурси бібліотеки БДПУ для здобувачів-істориків”

Проведення науково-методичного семінару «Концепція миру М.Монтессорі та її реалізація в практиці закладів дошкільної освіти» в межах надання платних освітніх послуг

Напередодні Дня науки в ім’я миру та розвитку 9 листопада 2024 року в межах надання платних освітніх послуг доктором філософії, старшим викладачем кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету Наталею ГРИГОР’ЄВОЮ було організовано і проведено науково-методичний семінар на актуальну тему: «Концепція миру М.Монтессорі та її реалізація в практиці закладів дошкільної освіти».

Продовжити читання “Проведення науково-методичного семінару «Концепція миру М.Монтессорі та її реалізація в практиці закладів дошкільної освіти» в межах надання платних освітніх послуг”

Міжуніверситетська співпраця: магістранти ХГПА проходять практику в БДПУ

На базі Бердянського державного педагогічного університету триває передатестаційна (асистентська) практика здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти Харківської гуманітарно-педагогічної академії, які навчаються за освітньою програмою “Англійська мова та зарубіжна література”.

Продовжити читання “Міжуніверситетська співпраця: магістранти ХГПА проходять практику в БДПУ”

Створюємо мир через мистецтво

Нещодавно студентки факультету дошкільної. спеціальної та соціальної освіти Катерина Клец, Амалія Горбунова, Олександра Делічобан та Дар’я Різниченко взяли участь у 4-денній творчій майстерні «Створюємо мир через мистецтво» в м. Трускавець.

Продовжити читання “Створюємо мир через мистецтво”

Сучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи

Нещодавно завідувачка кафедри дошкільної освіти, гарант освітньої програми «Дошкільна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти Ірина Улюкаєва взяла участь в регіональному семінарі «Сучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи», який проводило Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на базі Національного університету «Острожська академія».

Продовжити читання “Сучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи”

Підвищення кваліфікації викладачів «Інноваційне викладання: від дизайн-мислення до штучного інтелекту»

З 28 жовтня  по 1 листопада 2024 року відбувся курс підвищення кваліфікації від ГО «Прогресильні», де в онлайн-форматі зустрілися близько 400 освітян, в тому числі і представниці Факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету: заступниця декана з  навчальної роботи, кандидатка педагогічних наук, доцентка Коновальська Людмила Олександрівна й завідувачка, доцентка кафедри хореографії та фітнесу, кандидатка педагогічних наук Тараненко Юлія Петрівна.

Продовжити читання “Підвищення кваліфікації викладачів «Інноваційне викладання: від дизайн-мислення до штучного інтелекту»”

Наука для здобувачів вищої освіти: від ідеї до реалізації

7 листопада, напередодні Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, Рада молодих вчених факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету ініціювала проведення заходу «Наука для здобувачів вищої освіти: від ідеї до реалізації», спікеркою якого виступила асистентка кафедри педагогіки Карина Коваль.

Продовжити читання “Наука для здобувачів вищої освіти: від ідеї до реалізації”