Трошки більше місяця тому соцмережі університету публікували оголошення про старт роботи нашого клубу, місяць тому ми зіграли нашу першу імпровізацію, місяць тому вперше відкрили для себе нові можливості.
Продовжити читання “У Дебатного клубу БДПУ міні-ювілейчик!”Форум-театр як інструмент соціальних змін: мистецтво залучення
Форум-театр як інструмент соціальних змін є надзвичайно актуальним у сучасному суспільстві, де зростає потреба у нових методах розв’язання соціальних конфліктів та підтримки вразливих груп населення. У світі, який стикається з численними кризами – від воєнних конфліктів і міграції до соціальної нерівності та порушення прав людини, – форум-театр надає можливість залучати людей до активного діалогу й пошуку рішень через мистецтво. Саме цій темі була присвячена гостьова лекція для здобувачів 4 курсу спеціальності Соціальна робота, проведена в межах вивчення курсу «Методика організації форум-театру» та Школи лідерства.
Продовжити читання “Форум-театр як інструмент соціальних змін: мистецтво залучення”Шлях до інклюзивності: викладачі університету проходять підвищення кваліфікації для створення доступного навчання
У Бердянському державному педагогічному університеті за грантовою підтримкою Національного фонду досліджень України в межах проєкту 0123U104226 «Дизайн інклюзивного освітнього середовища закладу вищої освіти», з 16 жовтня по 6 листопада 2024 року відбулося важливе навчання для викладачів вищої школи за наступними модулями: «Дизайн інклюзивного освітнього середовища закладу вищої освіти», «Інклюзивне навчання та адаптація освітнього процесу», «Універсальний дизайн для навчання», «Асистивні та цифрові технології в інклюзивній освіті», яке успішно пройшли доцент кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Віталій Гнатюк, завідувачка і доцентка кафедри хореографії та фітнесу Юлія Тараненка та старша викладачка Наталя Кривунь.
Продовжити читання “Шлях до інклюзивності: викладачі університету проходять підвищення кваліфікації для створення доступного навчання”«Кібергігієна в дії: поради від експерта кіберполіції»
Не секрет, що сьогодні захист особистих даних та інформаційної безпеки стає пріоритетом для кожного з нас. Адже ми живемо у час постійного розвитку технологій. Підвищення обізнаності про кібергігієну і кібербезпеку є важливим кроком на шляху до створення більш безпечного кіберпростору для кожного з нас.
Продовжити читання “«Кібергігієна в дії: поради від експерта кіберполіції»”Успішний старт ювілейного тижня логопедії!
При кафедрі прикладної психології та логопедії була створена освітня онлайн-платформа «ЛОГОвулик». Ініціаторкою проєкту стала старша викладачка кафедри прикладної психології та логопедії Литвиченко Дарина.
Продовжити читання “Успішний старт ювілейного тижня логопедії!”Святкування Ювілейного тижня логопедії у самому розпалі!
Святкування Ювілейного тижня логопедії у самому розпалі! Ми вдячні всім, хто долучився до заходу, який відбувся 12 листопада 2024 року – «Нейромережі та онлайн-помічники в роботі вчителя-логопеда: від теорії до практики».
Продовжити читання “Святкування Ювілейного тижня логопедії у самому розпалі!”Інклюзія в дії: нові інструменти для сучасної освіти
З 16 жовтня по 6 листопада 2024 року викладачі факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (докторка психологічних наук, професорка Любов Співак; кандидатки педагогічних наук, доцентки Анжеліка Лесик, Ольга Попова, Лада Чемоніна, Крістіна Петрик; старша викладачка Тетяна Мухіна; асистентки Карина Коваль, Тетяна Фатьянова) пройшли програму підвищення кваліфікації «Інклюзивне освітнє середовище закладу вищої освіти». Чотири модулі, насичені сучасними підходами та інклюзивними практиками, відкрили нові можливості та інструменти, які дозволять науково-педагогічним працівникам створити таке освітнє середовище, у якому дотримано основні права і свободи людини.
Продовжити читання “Інклюзія в дії: нові інструменти для сучасної освіти”Перемога заради мирного майбутнього! Вітаємо з гран-прі!
Олена Андрушкевич, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, стала переможницею щорічного конкурсу від «Української асоціації освіти дорослих», здобувши гран-прі за найкращий авторський проєкт у сфері освіти дорослих! 🏆
Продовжити читання “Перемога заради мирного майбутнього! Вітаємо з гран-прі!”Інноваційне викладання: нові можливості для освітян від ГО «Прогресильні»
З 28 жовтня по 1 листопада 2024 року молоді викладачки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв – кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри педагогіки Крістіна Петрик та заступниця декана з виховної роботи, старша викладачка кафедри початкової освіти Тетяна Мухіна взяли активну участь у програмі підвищення кваліфікації від ГО «Прогресильні».
Продовжити читання “Інноваційне викладання: нові можливості для освітян від ГО «Прогресильні»”Настановча конференція з виробничої практики для здобувачів групи 4 УМЛ / УМЛАМ соціально-гуманітарного факультету
Підготовка кваліфікованого фахівця з високим рівнем професійної компетентності є провідним завданням вищої школи. Нормативні освітні документи, якими керується сучасний освітній простір, визначають мовно-літературну галузь як одну з пріоритетних, оскільки саме в ній розвиваються ключові компетентності мовної особистості, наслідком яких є досконале володіння державною мовою, спроможність здійснювати успішну комунікацію в усній та письмовій формах, доцільно використовувати мовні засоби для досягнення мети спілкування, тобто здатність до активної мовленнєвої діяльності з досягненням позитивних результатів. Важливою компонентою формування професійної компетентності майбутніх фахівців у галузі мовної освіти є виробнича практика (українська мова і література). Вона є основою для подальшої репродуктивно-творчої професійної діяльності вчителів-словесників.
Продовжити читання “Настановча конференція з виробничої практики для здобувачів групи 4 УМЛ / УМЛАМ соціально-гуманітарного факультету”Враження Вадима Хижняка від участі у конференції «Red Hat Summit: Connect 2024»: нові горизонти у світі AI та безпеки
29 жовтня 2024 року Вадим Хижняк, здобувач 3 курсу спеціальності Професійна освіта (Цифрові технології) факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету взяв участь у конференції «Red Hat Summit: Connect 2024», яка проходила в Данії у Копенгагені.
Продовжити читання “Враження Вадима Хижняка від участі у конференції «Red Hat Summit: Connect 2024»: нові горизонти у світі AI та безпеки”«Твій студентський квиток» – переваги та можливості
12 листопада 2024 року в Бердянському державному педагогічному університеті відбувся інформаційний захід «Твій студентський квиток», організований і проведений фахівцем із організації дозвілля Зоряною Біловол.
Продовжити читання “«Твій студентський квиток» – переваги та можливості”