Міжнародний урок доброти: твори добро, бо ти людина

Сучасні діти вибудовують власну життєву траєкторію відповідно до ціннісної ієрархії, в якій такі базові поняття, як заможність та успішність, є більш пріоритетними, ніж доброта та гідність. Тож в роботі педагога дедалі гостріше постає проблема моральної культури підростаючого покоління, одним із суттєвих показників якої є ставлення людей до тварин.

Продовжити читання “Міжнародний урок доброти: твори добро, бо ти людина”

Новий етап профорієнтаційної роботи розпочато!

На запрошення Українського Монтессорі Центру старший викладач кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету Наталя Григор’єва 24 жовтня 2024 року взяла участь у «Вечірньому Монтессорі-Колі» в якості спікера з метою ознайомлення із результатами наукового дослідження «Виховання самостійності у дітей дошкільного віку засобами педагогіки М.Монтессорі».

Продовжити читання “Новий етап профорієнтаційної роботи розпочато!”

Захист дисертації на тему «Виховання самостійності у дітей дошкільного віку засобами педагогіки М.Монтессорі» зацікавив Український Монтессорі Центр

24 жовтня 2024 року в межах співпраці з Українським Монтессорі Центром старший викладач кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету Наталя Григор’єва була запрошена на традиційні зустрічі у форматі «Вечірнє Монтессорі-Коло» в якості спікера. Приводом став захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Наталі Анатоліївни на тему «Виховання самостійності у дітей дошкільного віку засобами педагогіки М.Монтессорі» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Ірини Улюкаєвої в липні 2024 року.

Продовжити читання “Захист дисертації на тему «Виховання самостійності у дітей дошкільного віку засобами педагогіки М.Монтессорі» зацікавив Український Монтессорі Центр”

Жовтневий інтенсив від Tesol-Ukraine

Викладачі кафедри іноземних мов і методики викладання задля якісної реалізації освітньо-професійної програми 014 Середня освіта (англійська мова та література) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти постійно підвищують свій професійний рівень шляхом участі у міжнародних воркшопах.

Продовжити читання “Жовтневий інтенсив від Tesol-Ukraine”

Привітали ювіляра

29 жовтня відсвяткувала свій ювілей Алла Михайлівна Богуш – доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, відмінник освіти України, віце президент Міжнародної академії духовних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії в галузі освіти в номінації «Дошкільна освіта».

Продовжити читання “Привітали ювіляра”

VI всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Соціально-освітні домінанти професійної підготовки фахівців соціальної сфери та інклюзивної освіти»

23 – 24 жовтня ц.р. на базі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти була організована та проведена  VI Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Соціально-освітні домінанти професійної підготовки фахівців соціальної сфери та інклюзивної освіти» в межах виконання комплексної теми кафедри та необхідності комерціоналізації наукової діяльності.

Продовжити читання “VI всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Соціально-освітні домінанти професійної підготовки фахівців соціальної сфери та інклюзивної освіти»”

IT Tools for Developing Students’ Writing Skills in English

З радістю повідомляємо про визначну подію, яка відбулася в нашому університеті 29 жовтня! До здобувачів освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 014 «Середня освіта (Англійська мова та література)» 035 «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)» завітала Даніела Думітра Балосаче – досвідчена викладачка-методистка зі школи “Petrache Trișcu” (м. Крайова, Румунія). Пані Даніела провела захопливий майстер-клас на тему “IT Tools for Developing Students’ Writing Skills in English”.

Продовжити читання “IT Tools for Developing Students’ Writing Skills in English”

Танцювальний табір як платформа для професійного становлення здобувачів вищої освіти

З 21 по 26 жовтня 2024 року відбувся міський танцювальний табір з української народної хореографії «Volja linnalaager» в м. Таллінн (Естонія) від Асоціації українських організацій в Естонії за підтримки Міністерства Культури та Інтеграційного Фонду. Бердянський державний педагогічний університет представляла  здобувачка першого рівня вищої освіти 3 курсу спеціальності 024 Хореографія  Христина Омельченко, яка мала змогу працювати помічником головного балетмейстера українського ансамблю пісні і танцю «Воля» з дітьми різних вікових категорій.

Продовжити читання “Танцювальний табір як платформа для професійного становлення здобувачів вищої освіти”

На шляху до змішаного навчання

Осінній семестр 2024-2025 навчального року для науково-педагогічних працівників Бердянського державного педагогічного університету відзначився новими ідеями, досягненнями, підвищеннями кваліфікації, навчаннями.

Продовжити читання “На шляху до змішаного навчання”

Мережі та спільноти: ключ до відновлення після війни

На шляху до ефективного відновлення та реабілітації після війни важливим є розвиток підтримуючих мереж і спільнот. Саме цьому була присвячена зустріч здобувачів 2 курсу ІІ (магістерського) рівня вищої освіти з фахівцем-практиком Людмилою Костецькою, заступницею керівника та юристконсульткою ГО «Ветеран Хаб «Позивний Україна», керівницею ГО «Relaxhub «HELP’er», «ЧАС СПРАВ», депутаткою у Покровської районної в м. Кривий Ріг ради VIII скликання. Вона поділилася власним досвідом і знаннями щодо створення та зміцнення таких спільнот.

Продовжити читання “Мережі та спільноти: ключ до відновлення після війни”

Народні говори – невичерпне джерело української літературної мови

Таку тематичну презентацію  до  Дня української писемності та мови підготували здобувачі вищої освіти філологічного відділення соціально-гуманітарного факультету під керівництвом викладачів кафедри української мови та журналістики Валентини Юносової та  Романа Костромицького.

Продовжити читання “Народні говори – невичерпне джерело української літературної мови”

Онлайн-екскурсія бібліотекою БДПУ: Нові знання для майбутніх науковців

Викладачі та студенти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету мали унікальну можливість взяти участь в онлайн-екскурсії до бібліотеки університету. Ця подія стала справжнім відкриттям для всіх учасників, адже дозволила заглибитися в історію та сьогодення одного з найважливіших інформаційних центрів університету.

Продовжити читання “Онлайн-екскурсія бібліотекою БДПУ: Нові знання для майбутніх науковців”