Студентки і випускниці БДПУ – на захисті України

Серед студентів і випускників БДПУ є чимало тих, хто боронить Україну. Вони захищають право кожного з нас на життя, захищають наші цінності, наше прагнення жити у цивілізованій, демократичній державі. Тому ніхто зараз не заслуговує більшої уваги та поваги, ніж військові.

Продовжити читання “Студентки і випускниці БДПУ – на захисті України”

«Інклюзивне освітнє середовище закладу вищої освіти» захист мікропроєкту команди з БДПУ у рамках програми підвищення кваліфікації від ВГО «Інноваційний університет»

Робочий тиждень завершується дуже продуктивно! Цієї п’ятниці, 25 жовтня, команда викладачів БДПУ (Ольга Гуренко, Наталя Цибуляк, Ганна Лопатіна, Анастасія Попова, Марина Нестеренко) успішно захистила свій мікропроєкт «Інклюзивне освітнє середовище закладу вищої освіти» у рамках програми підвищення кваліфікації Міжнародної літньої школи від ВГО «Інноваційний університет».

Продовжити читання “«Інклюзивне освітнє середовище закладу вищої освіти» захист мікропроєкту команди з БДПУ у рамках програми підвищення кваліфікації від ВГО «Інноваційний університет»”

Студенти БДПУ на екскурсії при свічках: музей архітектури в Запоріжжі розкрив свою таємницю

26 жовтня 2024 року викладачі та здобувачі Бердянського державного педагогічного університету відвідали Музей архітектури в місті Запоріжжі. Екскурсія була присвячена історії міста. Завдяки захоплюючій розповіді екскурсовода присутні поринули в історію міського розвитку від першої Олександрівської фортеці, колоній менонітів, індустріальної модернізації до поствоєнної забудови середини минулого століття та сучасних мікрорайонів. Вражаючою особливістю заходу стала містична атмосфера, адже екскурсія проходила у підвальних приміщеннях музею, освітлених лише свічками. Це додавало інтриги і створювало відчуття подорожі в минулі століття.

Продовжити читання “Студенти БДПУ на екскурсії при свічках: музей архітектури в Запоріжжі розкрив свою таємницю”

Методологічний семінар «Провідницькі ідеї поліпарадигмального підходу управління освітою (психологічний аспект)»

25 жовтня 2024 року відбувся фінальний захід Тижня педагогіки на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв – методологічний семінар «Провідницькі ідеї поліпарадигмального підходу управління освітою (психологічний аспект)», на якому учасники ознайомилися з сучасними тенденціями в управлінні освітою, зокрема з психологічними аспектами керівництва й лідерства.

Продовжити читання “Методологічний семінар «Провідницькі ідеї поліпарадигмального підходу управління освітою (психологічний аспект)»”

Студент факультету ФМКТО БДПУ – спікер Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю)

Минулого тижня Кирило Нетикша – студент м1Ма-з факультету МКТО БДПУ взяв участь та був спікером І Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених (з міжнародною участю). Тема доповіді: «Активізація навчальної діяльності учнів за допомогою енерджайзер-вправ у реаліях нової української школи» (керівник Кудінов М.В. – старший викладач кафедри фізики, математики та методики навчання).

Продовжити читання “Студент факультету ФМКТО БДПУ – спікер Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю)”

Плідна робота на щомісячній раді факультету

24 жовтня на щомісячній раді факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти було підведено підсумки минулого місяця та визначено пріоритетні напрямки розвитку на найближчий час.

Продовжити читання “Плідна робота на щомісячній раді факультету”

Безпекове мислення — понад усе!

У важливості й актуальності цієї тези могли переконатися учасниці й учасники гостьової лекції “Як безпечно спілкуватися у часи війни, підтримувати стосунки та зберігати контакт”, що відбулася 22 жовтня у межах волонтерського авторського проєкту професорки Олександри Ляшенко.

Продовжити читання “Безпекове мислення — понад усе!”

Пишемо ювілейний радіодиктант національної єдності

25 жовтня 2024 року викладачі кафедри  початкової освіти та студенти спеціальності 013 Початкова освіта долучилися до написання 25-го ювілейного

Продовжити читання “Пишемо ювілейний радіодиктант національної єдності”

Бутерброд та теорема Больцано-Коші

Багато чого змінилось із тих часів, окрім «голоду» до знань у справжніх студентів. Є сподівання, що в студентів Бердянського державного педагогічного університету так само присутня жага до знань!

Продовжити читання “Бутерброд та теорема Больцано-Коші”