15.11 о 14:00 відбувся захід по тайм-менеджменту, організатором якого була фахівчиня з організації дозвілля відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи Дар’я Рогоцька. Всі присутні мали можливість навчитися ефективно управляти своїм часом і досягати поставлених цілей.
Продовжити читання “Захід по тайм-менеджменту: Керуй часом на максимум”Методичний вебінар «Особливості модельних навчальних програм із зарубіжної літератури в 5-7 класах НУШ: практичні поради» для студентів-філологів від вчителя-практика
Концепція Нової української школи полягає в інноваційному підході до кожного учня, наголошує на індивідуальності та творчості. Досить вагому роль у розвитку креативних навичок відіграє зарубіжна література, яка постає основним джерелом залучення до творчості як учня, так і вчителя. З приходом нових змін та реформ виникає все більше запитань: як грамотно забезпечити ефективність викладу матеріалу та зацікавити дітей? Як правильно і де шукати інформацію для побудови плану уроку?
Продовжити читання “Методичний вебінар «Особливості модельних навчальних програм із зарубіжної літератури в 5-7 класах НУШ: практичні поради» для студентів-філологів від вчителя-практика”Зручний доступ до перевірених даних для професійного розвитку майбутніх соціальних працівників завдяки бібліотеці БДПУ
Першокурсники Бердянського державного педагогічного університету продовжують відкривати для себе можливості сучасного онлайн-навчання. Одним із важливих етапів цього знайомства стала онлайн-екскурсія до бібліотеки БДПУ, організована для майбутніх соціальних працівників, здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи 103 СР.
Продовжити читання “Зручний доступ до перевірених даних для професійного розвитку майбутніх соціальних працівників завдяки бібліотеці БДПУ”Науковий шлях здобувачів вищої освіти
Творчим людям, зокрема хореографам, часто непросто поєднувати мистецьке самовираження з науковою діяльністю. Адже їхня природа тяжіє до емоційної та тілесної творчості, тоді як наука вимагає аналітичності, системності та зосередженості на теоретичних аспектах. Однак саме цей виклик відкриває нові перспективи: науковий підхід дозволяє глибше осмислити хореографічну практику, відкривати нові форми і методики, що збагачують мистецтво.
Продовжити читання “Науковий шлях здобувачів вищої освіти”До дня працівників радіо, телебачення та звʼязку
Цього дня, 16 листопада, знаменна дата для працівників і поціновувачів радіоіндустрії — 100-річчя українського радіо.
Продовжити читання “До дня працівників радіо, телебачення та звʼязку”Дебют першокурсників ФППОМ – старт великої студентської пригоди!
15 листопада 2024 року першокурсники факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв уперше вийшли на онлайн-сцену, щоб здивувати своєю креативністю, талантом і харизмою! Цей день став не просто святом знайомства, а справжнім початком їхньої незабутньої студентської історії.
Продовжити читання “Дебют першокурсників ФППОМ – старт великої студентської пригоди!”