У межах вивчення методики викладання варіативних модулів Модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-9 класи» для Нової української школи (НУШ) студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БДПУ разом із викладачами минулого тижня відвідали майстер-клас, який провели досвідчені тренери на скеледромі міста Запоріжжя.
Продовжити читання “Скелелазіння, боулдерінг і альпінізм: студенти БДПУ підкорюють вершини”Лекція-практикум з кейс-менеджменту: шлях до відповідальності та сталого розвитку
30 жовтня у рамках вивчення освітньої компоненти “Поствоєнна соціальна підтримка та адвокація” за ініціативи Анастасії Попової, для здобувачів освітньо-професійної програми “Поствоєнна соціально-психологічна реабілітація” та «Соціальна педагогіка» було організовано та проведено лекцію-практикум з кейс-менеджером гуманітарної місії “Проліска” Оленою Токмань. Лекція мала на меті ознайомити студентів із реальними аспектами роботи кейс-менеджера та поглибити їх розуміння соціально-психологічної підтримки постраждалих від війни в контексті діяльності недержавних організацій.
Продовжити читання “Лекція-практикум з кейс-менеджменту: шлях до відповідальності та сталого розвитку”Двобій про мову: чергове засідання дебатного клубу БДПУ
До Дня української писемності та мови учасники та учасниці Дебатного клубу Бердянського державного педагогічного університету провели гру на актуальну тему мовного питання.
Продовжити читання “Двобій про мову: чергове засідання дебатного клубу БДПУ”Революція гідності в студентському науковому дискурсі
Вивчення теми Революції гідності є надзвичайно важливим для студентів, оскільки це ключова подія в історії сучасної України, що вплинула на формування національної ідентичності, громадянську позицію та визначила вектор розвитку держави. Революція гідності, або Євромайдан, показала, як українське суспільство об’єдналося в прагненні до демократичних змін, справедливості та європейських цінностей. Студенти, які усвідомлюють суть та значення цієї події, краще осмислюють витоки сучасних політичних процесів, природу громадянської активності та значення прав людини.
Продовжити читання “Революція гідності в студентському науковому дискурсі”Разом до ментального здоров’я
Воєнний час є випробуванням для суспільства, а особливо для учасників освітнього процесу. Педагоги та здобувачі освіти стикаються з численними викликами, які значно впливають на їхнє ментальне здоров’я. У ситуації, коли психіка піддається постійним травматичним факторам, підтримка ментального здоров’я стає пріоритетом, адже від цього залежить не лише освітній процес, але й якість життя всіх залучених у нього осіб.
Продовжити читання “Разом до ментального здоров’я”Задача про мар’яж у теорії ігор
– Коханий, математика для тебе дорожча, ніж я!
– Звичайно ні! Як ти могла таке подумати?!
– То доведи!
– Ок, нехай А – це множина найдорожчих для мене об’єктів…
Гостьова лекція для майбутніх фахівців у галузі початкової освіти
30 жовтня 2024 року для студентів спеціальності 013 Початкова освіта було проведено гостьову лекцію на тему «Інклюзивна освіта як фактор соціальної трансформації». Вибір теми не був випадковим, оскільки в сучасних умовах розвитку суспільства інклюзивна освіта набуває дедалі більшого значення як ключовий елемент соціальної трансформації.
Продовжити читання “Гостьова лекція для майбутніх фахівців у галузі початкової освіти”