100-річчя від дня народження легендарного українського співака та режисера Дмитра Гнатюка

Його оксамитовим баритоном вперше пролунали «Два кольори» та «Києве мій», а від «Маминого рушника» і досі виступають сльози у мільйонів українських жінок. 28 березня 2025 виповнилося 100 років з дня народження  видатного  оперного співака. Його пісні стали хітами ще у 60 – ті роки минулого століття, але відомі і серед сучасної молоді. Їх переспівують, роблять сучасне аранжування.

Продовжити читання “100-річчя від дня народження легендарного українського співака та режисера Дмитра Гнатюка”

Перша практика – неоціненний досвід в підготовці фахівців спеціальної освіти

Практика є неодмінною частиною комплексного підготовчого процесу для майбутніх фахівців зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта». А найперша практика – це завжди хвилююче, емоційно та з цікавістю для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

Продовжити читання “Перша практика – неоціненний досвід в підготовці фахівців спеціальної освіти”

Майстер-клас з малювання кавою: мистецтво, натхнення та аромат щастя!

21 березня відбувся надзвичайно теплий та атмосферний майстер-клас із малювання кавою, організований Студентською радою факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Захід проходив у змішаному форматі, що дозволило долучитися до творчого процесу всім охочим.

Продовжити читання “Майстер-клас з малювання кавою: мистецтво, натхнення та аромат щастя!”

Вивчаємо практичний досвід сучасних закладів освіти

27 березня 2025 року старша викладачка кафедри психології факультету ППОМ Вікторія Федорик разом зі здобувачами 3 курсу спеціальності С4Психологія відвідали Шістнадцяту міжнародну онлайн-виставку «Сучасні заклади освіти – 2025», організовану Комунальною установою «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міської ради, та стали учасниками конференції «Психосоціальне благополуччя учасників освітнього процесу: дієві практики».

Продовжити читання “Вивчаємо практичний досвід сучасних закладів освіти”