10 квітня 2025 року в межах навчального курсу «Інклюзивні підходи в освіті» (викладач – професорка Ольга Гуренко) відбувся круглий стіл «Почути серцем: практика інклюзивної освіти». Онлайн-зустріч була присвячена обговоренню досвіду організації освітнього процесу для дітей з порушеннями слуху та розладами аутистичного спектру на прикладі Чернігівської спеціальної школи №1. Подію модерував Микола Оверченко – здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».
Продовжити читання “Почути серцем: практика інклюзивної освіти”Сила історії як сторітелінг робить лекції захопливими
У межах курсу для викладачів фахових дисциплін “EMI basics” від TESOL-Ukraine, 7 квітня відбувся воркшоп “Beyond the Script: Storytelling Strategies for Engaging Lessons”, який провела доцент кафедри іноземних мов і методики викладання БДПУ Богдана Салюк. Воркшоп був присвячений сторітелінгу як ефективному інструменту залучення здобувачів вищої освіти до навчального процесу.
Продовжити читання “Сила історії як сторітелінг робить лекції захопливими”Культурно-історичний вимір використання шаблі у викладанні українського народного танцю
4 квітня 2025 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІ Всеукраїнський форум-практикум з українського народного танцю «Уманська мережка». Захід був присвячений пам’яті великого українського культурного діяча та педагога Анатолія Кривохижі, зібрав представників хореографічної спільноти з усієї України.
Продовжити читання “Культурно-історичний вимір використання шаблі у викладанні українського народного танцю”“Once Upon a Book”: студенти-германісти відзначили Міжнародний день дитячої книги
9 квітня студенти першого і другого курсів, які навчаються на ОПП “Середня освіта (англійська мова та література)” та “Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)”, взяли участь у виховному заході, присвяченому Міжнародному дню дитячої книги – “Once Upon a Book: Celebrating International Children’s Book Day”. Ініціаторкою та модераторкою події виступила доцентка кафедри іноземних мов і методики викладання Богдана Салюк.
Продовжити читання ““Once Upon a Book”: студенти-германісти відзначили Міжнародний день дитячої книги”