Казка як інструмент психологічної підтримки: творчий проєкт від здобувачів вищої освіти

2 квітня світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, яка є джерелом знань і водночас інструментом психологічної підтримки. Правильно дібрана книга не лише розширює світогляд здобувача початкової освіти, а й допомагає осмислити власні переживання, знайти відповіді на важливі питання та відчути емоційну підтримку. Через героїв та їхні історії молодший школяр вчиться розуміти свої почуття, знаходити вихід зі складних ситуацій та отримує моральну підтримку навіть у найтривожніші моменти.

Продовжити читання “Казка як інструмент психологічної підтримки: творчий проєкт від здобувачів вищої освіти”

ШІ в академічному письмі: презентація дослідження

Науковиці Бердянського державного педагогічного університету проректорка з наукової роботи Яна Сичікова та доцентка кафедри прикладної психології та логопедії Наталя Цибуляк взяли участь у вебінарі від Newswise.

Продовжити читання “ШІ в академічному письмі: презентація дослідження”

Zenodo, управління даними та відкрита наука: семінар від Сергія Назаровця

Науково-дослідна частина Бердянського державного педагогічного університету спільно з фахівцем із наукометрії, науковим співробітником Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидатом наук із соціальних комунікацій Сергієм Назаровцем провели черговий семінар.  Тема – «Zenodo для дослідників: як зробити свої дані доступними та корисними».

Продовжити читання “Zenodo, управління даними та відкрита наука: семінар від Сергія Назаровця”

Квантова сплутаність, латинські квадрати і Ейлер: математичний міст між комбінаторикою і фізикою

Коли ви надягаєте одну шкарпетку на ліву ногу, інша шкарпетка автоматично стає правою. Причому миттєво, незалежно від відстані між ногами або шкарпетками. У цьому і полягає суть квантової сплутаності:)

Продовжити читання “Квантова сплутаність, латинські квадрати і Ейлер: математичний міст між комбінаторикою і фізикою”

Зимова школа молодого науковця 5.0: інтенсивний курс для майбутніх лідерів науки

В умовах динамічного розвитку наукового простору необхідність підвищення кваліфікації молодих дослідників набуває особливої значущості. З метою сприяння професійному становленню та формуванню конкурентоспроможних фахівців Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України організувала Зимову школу молодого науковця 5.0. Участь у цьому освітньому проєкті взяли молоді викладачки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Тетяна Мухіна і Карина Коваль.

Продовжити читання “Зимова школа молодого науковця 5.0: інтенсивний курс для майбутніх лідерів науки”