Неформальна освіта викладачів кафедри психології під час війни

Війна змінила життя кожної людини в Україні. Розкидала, розірвала сім’ї, друзів, рідні колективи. Психічні й фізичні перевантаження викликають «зриви» у нормальному функціонуванні організму й психіки, що призводить до виникнення серйозних психологічних й психосоматичних проблем.

Викладачі кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету зараз не разом, однак покликання надавати психологічну підтримку людям спонукало асистенток кафедри психології Вікторію Федорик та Марину Радіонову пройти навчання за темою «Робота з ПТСР в умовах воєнного часу: від болю до відродження». Упродовж 7 модулів (загальна кількість академічних годин: 46) учасники мали змогу поглибити свої теоретичні знання з теми, а також отримати практичний досвід разом із інструментарієм для використання у своїй подальшій роботі. Завдяки цьому курсу асистентки змогли мобілізувати свої внутрішні ресурси, зняти симптоми травматичного стресу, віднайти внутрішні та зовнішні опори для того, щоб професійно допомагати людям з ПТСР (посттравматичний стресовий розлад) усвідомлювати і проживати свої стани дбайливо, щоб бути поряд із людським болем, працювати в нових умовах, форматах та із зовсім іншим рівнем запитів.
По закінченню курсу Марина Радіонова та Вікторія Федорик успішно пройшли сертифікацію та готові стати провідниками для тих, хто потребує пройти власний шлях від фрагментації до цілісності.

За матеріалами кафедри психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print