Відкритий дистанційний конкурс хореографічної  майстерності «Танець-це життя»!

Незважаючи на тяжкі часи в Україні Бердянський державний педагогічний університет продовжує свою роботу. Так, 2 грудня відбулося нагородження учасників XI відкритого дистанційного конкурсу хореографічної майстерності «Танець-це життя», який традиційно щорічно проходить у межах профорієнтаційної роботи кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін спеціальності «Хореографія».

Конкурс передбачав виявлення творчо обдарованої молоді, залучення випускників закладів загальної середньої освіти та інших здобувачів, які закінчили або отримують освіту в закладах різного типу та мають хореографічну підготовку для здобуття вищої освіти в Бердянському державному педагогічному університеті.

Учасники з різних міст України, такі як Запоріжжя, Дніпро, Київ, Бердянськ, Нікополь, узяли участь у конкурсі та продемонстрували   свою хореографічну майстерність шляхом презентації танцювальних етюдів.

Оцінювало конкурс компетентне журі, у складі якого голова журі –в.о.декана факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик.

Членижурі:

  • старша  викладачка кафедри ТМНМД, начальник відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Тетяна Фурманова;
  • директор ЦДЮТ ім. Є. Руднєвої, м. Бердянськ Олег Балабан;
  • викладач кафедри ТМНМД, артист балету, соліст танцтеатру «Життя» Львівської Національної філармонії Дмитро Ільїн;
  • засновниця і керівник «Kathryndancestudio» м. Дніпро, магістр хореографії, співзасновниця Української Танцювальної Федерації, викладачка сучасного бального та соціального танцю в Бердянському державному педагогічному університеті. Спортивний суддя 1 категоріїКатерина Танцюра;
  • хореограф, магістр сучасної хореографії, керівник народного ансамблю сучасної хореографії «Лабіринт» м. Запоріжжя, член національної спілки хореографів України Марія Таран.

Серед більш ніж 20 учасників конкурсу в різних номінаціях журі обрало тих, хто отримав сертифікати, що є вищою оцінкою одного з етапів творчого іспиту зі спеціальності «Хореографія» під час Вступної компанії 2024.

Сподіваємося, що в наступному році учасники цьогорічного конкурсу стануть нашими абітурієнтами і ми зустрінемося вже в стінах Бердянського державного педагогічного університету.

Віримо в ЗСУ! Слава Україні та її героям!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print