Щодо пріоритетів здорового способу життя
Учора, 20 березня, в художньому музеї ім. І. І. Бродського відбулося загальноміське дійство – «Бережіть здоров’я!». Захід було проведено з метою ознайомлення молоді з небезпекою й підступністю туберкульозу, підвищення рівня валеологічної культури, пріоритетів та мотивації до здорового способу життя, виховання навичок дотримання особистої гігієни, роз’яснення шляхів зараження туберкульозом і умов, що сприяють розвитку цього захворювання та з нагоди Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом.
Організатори заходу: відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, КЗ «Бердянський медичний коледж» ЗОР.
Завдяки сприянню ректорату БДПУ, деканату факультету фізичного виховання та підтримці кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології, кафедри фізичного виховання і кафедри теорії та методики фізичного виховання було організовано участь заході студентів 1 СО-ЗЛ та 33 ЗЛ груп.
Студенти ознайомилися з теоретичною інформацією про небезпеку й підступність туберкульозу та зіграли в брейн-ринг разом з іншими учасниками. Наші студенти активно відповідали на запитання та перемогли у брейн-рингу. Крім того, організатори заходу роздали пам’ятні буклети усім присутнім, а переможцям – цінні подарунки та подяку «За активну участь у загальноміському брейн-рингу «Бережіть здоров’я» та з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу».
Супроводжували та активно вболівали за наших переможців заступник декана з наукової та міжнародної діяльності факультету фізичного виховання Віталій Гнатюк, та викладач кафедри фізичного виховання Олена Третяк.
Усі учасники озброїлись знаннями щодо пріоритетів здорового способу життя та отримали безліч позитивних емоцій.
«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами В. Гнатюка (БДПУ)
Ярослав Горбаль: «Всім раджу спробувати!»
Із 15 по 17 березня у Полтаві відбувся перший етап проекту Вищої політичної школи: нові принципи лідерства «Політичні ідеології та базові цінності» (за підтримки фонду Конрада Аденауера, Німеччина). Одним із учасників семінару був студент першого курсу гуманітарно-економічного факультету Ярослав Горбаль.
Під час семінару для учасників проводилися лекції та презентації, де обговорювалися ключові поняття та ідеї держави, політичні філософські думки, намагалися вирішити актуальні проблеми українського політикуму з точки зору різних ідеологій. Особливий інтерес був викликаний грою «Парламентські слухання та дискусія»: учасники в групах мали створити віртуально-ідеальну країну «Таналанд», використовуючи різні політичні ідеології.
Відкривали та проводили семінар неперевершені тренери: Віктор Таран (голова ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»), Ольга Будник (виконавчий директор ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»), Андрій Шекета (співзасновник освітнього проекту «Вища політична школа»), Соломія Бобровська (виконавчий директор ГО «Українська основа»).
За словами Ярослава: «Так, звісно Вища політична школа – це шалений графік, це просто штурм мозку, але це незабутні враження та задоволення від тієї роботи, яку ти зробив. Від тих вже друзів, з якими ти спілкувався. Я дуже багато чого дізнався нового для себе і було дуже цікаво поспілкуватися з такою кількістю людей, які готові до якісних змін в нашій державі. Це незабутній проект, прекрасні учасники і мега круті тренери! Всім раджу спробувати!».
Ярослав вдячний за допомогу в організаційних питаннях декану гуманітарно-економічного факультету Тамарі Макаренко.
Юлія Королевська,
старший викладач кафедри історії та філософії
гуманітарно-економічного факультету
Світлини з архіву Ярослава Горбаля
ВІТАЄМО КОЛЕГУ З ОТРИМАННЯМ ПОДЯКИ МІНОСВІТИ!
Вітаємо Петровську Катерину Володимирівну
завідувача кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти,
кандидата педагогічних наук, доцента,
з отриманням подяки Міністерства освіти і науки України
за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку високоваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.
Бажаємо Вам невичерпної енергії та оптимізму
у нових творчих і професійних звершеннях на освітянській ниві!
Колектив кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти