«Постправда та маніпуляція в телеефірі. Фактчек як інструмент протидії»

З такою назвою Олександр Гороховський 10 травня 2018 року провів тренінг для студентів-журналістів Бердянського державного педагогічного університету.

Тренд фактчекінгу, або перевірки правдивості інформації, уже щільно вкорінився в повсякденну роботу сучасних журналістів. В еру науково-технічного прогресу, новітніх технологій і Інтернету відрізнити факти від пліток, чуток і фейкових повідомлень стає дедалі легше, звісно, якщо знати, як здійснювати перевірку. Саме принципам роботи із інформацією і тому, які алгоритми роботи необхідно використовувати журналістам, щоб не піддатися маніпуляції, було присвячено тренінг медіаексперта та редактора порталу фактчеку політичної риторики «БезБрехні» Олександра Гороховського. Крім того, на воркшопі студенти дізналися про основні ознаки постправди, різновиди фактчеку, фактори розповсюдження маніпулятивних технологій , використання елементів дата-журналістики для перевірки заяв політичних сил.

Тренінг здійснено в рамках проекту «Навчальна телестудія Бердянського державного педагогічного університету» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

DSC_0014 (1) DSC_0037

DSC_0044 DSC_0047

кафедра соціальних комунікацій ФФСК

Бердянського державного педагогічного університету

світлини кафедри кафедра соціальних комунікацій

 

 

Майте на увазі

   БДПУ доводить до відома, що 17 травня ц. р. буде припинена подача електроенергії за адресами: вул. Макарова, 125,1; 125а; 125б; 125в; 127; 127б; 131,1; 131,2; 133; вул. Літке, 2; вул. Пушкарева, 1/121; 2; 2а; 2в; 2д; 4.

 

Адміністрація