Розбір польотів від Студдесанту S016: «ляпи» на логопедичних онлайн заняттях

31 жовтня 2022 року в рамках діяльності Студентського десанту S016 відбувся інформативний онлайн івент для здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему: «Розбір польотів від Студдесанту S016: «ляпи» на логопедичних онлайн заняттях».

Продовжити читання “Розбір польотів від Студдесанту S016: «ляпи» на логопедичних онлайн заняттях”

Підтримка під час воєнного стану

Сьогодні, 31 жовтня 2022 року, колектив Бердянського державного педагогічного університету отримав у подарунок від Департаменту освіти і науки Запорізької державної обласної адміністрації 5 ноутбуків для забезпечення освітнього процесу.

Продовжити читання “Підтримка під час воєнного стану”

28 жовтня – день визволення України від військ нацистської Німеччини у Другій світовій війні

У переддень Дня визволення України від військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни, студенти та викладачі гуманітарно-економічного факультету долучилися до відзначення цього державного свята. Починаючи від 2009 року, відповідно до Указу Президента України, 28 жовтня українці вшановують героїчний подвиг і жертовність свого народу у Другій світовій війні.

Продовжити читання “28 жовтня – день визволення України від військ нацистської Німеччини у Другій світовій війні”

Наші у фіналі Ukraine recovery case Championship

28 жовтня 2022 року в м. Києві пройшов фінал Ukraine Recovery Case Championship – всеукраїнського чемпіонату кейсерів із менеджменту серед десяти найсильніших команд з різних куточків країни (CASERS – спільнота, що розвиває кейс-рух в Україні.). Протягом місяця 36 команд вирішували реальні кейси, які потенційно можуть змінювати життя сучасних громад за рахунок знаходження дієвих рішень для розвитку.

Продовжити читання “Наші у фіналі Ukraine recovery case Championship”

Як навчати лексиці в рамках НУШ: майстер-клас від професіонала-практика

Попри складні умови навчання, викликані російською агресією проти України, 28 жовтня 2022 року в режимі онлайн із використанням програми Zoom відбулася зустріч Коробової Ольги Олександрівні, професіонала-практика з багаторічним досвідом роботи в закладах середньої освіти, вчителем вищої категорії, заступника директора з навчально-виховної роботи Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов,та здобувачів вищої освіти, які навчаються на ОПП Середня освіта (англійська мова і література) (нормативний термін навчання, гарант – доцент Ірина Школа; скорочений термін навчання, гарант – доцент Богдана Салюк).

Продовжити читання “Як навчати лексиці в рамках НУШ: майстер-клас від професіонала-практика”

Приємне спілкування під час zoom-чаювання

Тепла зустріч хореографів відбулася в межах виховної години на кафедрі теорії і методики навчання мистецьких дисциплін факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Студентів очікував справжній сюрприз. За ініціативи доцентки Юлії Тараненко відбулося дружнє чаювання, до якого доєдналися педагоги та випускники спеціальності. З багатьох куточків світу протягнулися проміння відкритих усмішок, яскравих спогадів і сподівань.

Продовжити читання “Приємне спілкування під час zoom-чаювання”

Виставка розбитої ворожої техніки на Михайлівській площі у Києві

Здобувачі факультету філології та соціальних комунікацій взяли участь у екскурсії виставкою розбитої ворожої техніки на площі біля Михайлівського собору у Києві, яку організували викладачі факультету Ольга Боговін (кафедра української та зарубіжної літератури та порівняльного літературознавства) та Оксана Халабузар (кафедра іноземних мов та методики їх викладання).

Продовжити читання “Виставка розбитої ворожої техніки на Михайлівській площі у Києві”

Кураторська година національно-патріотичного спрямування. “Пам’ять про Сагайдачного”

Кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін (зав. кафедри доцентка Віра Бурназова) продовжує серію кураторських годин національно-патріотичного спрямування, присвячених видатним українським історичним постатям та приурочених до 90-річчя Бердянського державного педагогічного університету.

Продовжити читання “Кураторська година національно-патріотичного спрямування. “Пам’ять про Сагайдачного””

Дистанційне навчання: сучасний формат початкової освіти

Самостійність, відстань, тривога, підтримка, відповідальність, віртуальність, відеоконференції, технології, гаджети, інтернет-ресурси… і можна ще довго продовжувати цей асоціативний ряд, але, думаю, ви вже здогадались про що ми. Так-так, про неї, про «дистанційку».

Продовжити читання “Дистанційне навчання: сучасний формат початкової освіти”

Профорієнтаційний інтенсив

26 жовтня ц.р. у закладі загальної середньої освіти № 11 Бердянської міської ради (яка працює в українському законодавчому полі) вже вдруге відбувся онлайн-захід інноваційного типу «Профорієнтаційний інтенсив» для старшокласників та їх батьків, до якого традиційно долучились Ольга Гуренко, перша проректорка Бердянського державного педагогічного університету та викладачки кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти у складі Катерини Петровської, Анастасії Тургенєвої та Анастасії Попової.

Продовжити читання “Профорієнтаційний інтенсив”

Zoom for Education: використання цифрових інструментів для викладачів

25 жовтня 2022 року викладачі кафедри менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету к.е.н., доцент Катерина Леміш, к.е.н., доцент Олена Токаренко та старший викладач Вікторія Швачко взяли участь у вебінарі «Zoom for Education: використання цифрових інструментів для викладачів» ініційований Міністерством освіти і науки України та представниками компанії Zoom Video Communications.

Продовжити читання “Zoom for Education: використання цифрових інструментів для викладачів”