Кафедра психології – майданчик для професійного зростання майбутніх психологів

У другому семестрі 2024-2025 н.р. кафедра психології ФППОМ продовжила співпрацю з Комунальним закладом “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради та виступила базою практики «Пробні заняття у ЗВО» здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія.

Керівниками практики від кафедри психології були доценти Ірина Черезова, Наталія Сердюк та Євгенія Кочерга, під керівництвом яких здобувачі ХГПА успішно виконали програму практики. Під час проведення занять магістранти продемонстрували грунтовну теоретичну підготовку з різних галузей психології, володіння сучасними психологічними техніками та інформаційно-комунікаційними інструментами, а також виявили організаторсько-комунікативні здібності, психологічну етику та культуру. Так, Марина Тесленко розкрила специфіку уваги як особливої форми психіки та надала психологічний аналіз спілкування. Марія Бормінова представила особливості девіантної поведінки, життєвих криз особистості та конфліктного спілкування. Людмила Личко висвітлила історичні віхи становлення психологічної науки. Ульяна Гриценко розкрила особливості переживання стресу, його наслідки, методи подолання та профілактики. Анастасія Крапивко проаналізувала психологічні особливості спортивного колективу.

Слід зазначити, що пробні заняття з психологічних освітніх компонент були проведені як для здобувачів денної, так і заочної форм здобуття освіти, що свідчить про готовність майбутніх психологів до професійної діяльності.

Проходження практики сприяло удосконаленню фахових компетентностей здобувачів, формуванню навичок ділової та міжособистісної комунікації, підвищенню навчальної мотивації, що забезпечує професійне та особистісне зростання майбутніх психологів.

Дякуємо керівниці практики від ХГПА Світлані Бужинській, доценту кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту,   та сподіваємося на подальше продовження співпраці!

За матеріалами кафедри психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print