Розвиток креативності волонтерів для позитивних змін

Розвиток креативності у волонтерів є ключовим для успішного функціонування та розвитку громадського сектору в Україні. Саме тому, 23 січня, в Школі волонтерів/ок, заснованої кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти, відбулася майстерня з розвитку креативності.

Запрошеною спікеркою Школи стала Владислава Крижна. Влада вже досить тривалий час практикує методику форум-театр, має сертифікацію на проведення тренінгів, є засновницею культурно-освітнього проєкту Театр «Сцена життя», брала участь у різнопланових, різнотематичних міжнародних, українських освітніх заходах, курсах, обмінах, фестивалях, розробила тренінг для тренерів з дизайн-мислення, має хобі – написання казкових історій, йога та танці.

Учасники/ці заходу обговорили:

  • як креативність допомагає волонтерам приходити з новими ідеями та підходами до вирішення проблем;
  • як пропонувати нестандартні рішення;
  • як покращити ефективність діяльності громадської організації та розвивати її місію.

Крім того, майбутні волонтери здобули значний досвід, виконуючи низку вправ для розвитку креативності та отримали корисні поради від тренерки.

В цілому креативні підходи допомагають привернути увагу громадськості, медіа та потенційних партнерів, що важливо для залучення підтримки, ресурсів та волонтерів до діяльності громадських організацій.

Разом крокуємо до позитивних змін!

В цьому році діяльність Школи волонтерів/ок підтримала громадська організація Асоціація Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки TerredesHommesGermany в рамках проєкту «Підтримка дітей та молоді шляхом зміцнення потенціалу низових ініціатив швидкого реагування в Україні». 

За матеріалами кафедри
кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print