З турботою про бійців-інвалідів

Тривалий час в Україні проходить акція по збору кришечок від пластикових пляшок. За гроші, зібрані від їх переробки, волонтери купують протези для поранених воїнів із зони АТО. Пункти збору пластику відкриті по всій Україні. Не могли, звичайно, залишитися осторонь цієї благородної справи й університетські «Наші Атланти». Не один десяток кілограмів кришечок ми вже відправили до головного обласного збірного пункту.

IMG_9313

Сьогодні до нас завітали учні Бердянської ЗОШ №9 й вручили «нашоатлантівцеві» Степану Гериліву майже 20 кілограмів сировини для майбутнього виготовлення протезів (див. світлини). Збір кришечок у школі організували заступник директора з виховної роботи Антоніна Черненко та вчитель географії Тетяна Полтавцева. Найбільше тут відзначилися учні 4, 6 та 7 класів.

IMG_9315 IMG_9316

Сьогодні ж одна із засновниць організації «Наші Атланти» Анетта Омельченко вже відправила зібрані школярами кришечки до головного збірного пункту.

«НАШІ АТЛАНТИ»
Світлини редакції
«Університетського Слова»

 

Благодійно-солодкий ярмарок

IMG_9309

Сьогодні, 18 березня, студенти-першокурсники Інституту соціально-педагогічно та корекційної освіти БДПУ в фойє головного та 5-го корпусів влаштували своєрідний Благодійний ярмарок. Своєрідний, бо він виявився цілком «солодким», адже студентам, викладачам та гостям університету пропонувалися для реалізації власноруч виготовлені різноманітні солодощі, починаючи від кольорових желе в скляночках, завершуючи пахучими пряниками.

IMG_9310 IMG_9311

Як розповіли нам дівчата, виручені кошти підуть на придбання подарунків дітям Бердянського Центру соціальної допомоги та реабілітації дітей-інвалідів.

«Університетське Слово»
Світлини редакції

Супервізійна зустріч для молодіжних лідерів

З 10 по 12 березня цього року студенти денної форми навчання спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально педагогічної та корекційної освіти Тетяна Будник (503 гр.) та Антон Сердюченко (203 гр.), в рамках проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» (2014-2016), взяли участь у супервізійній зустрічі в с.Лісне, Київської області. Учасниками заходу стали тренери молодіжних клубів зі всієї України.

5 6

Супервізійна зустріч шляхом обговорення поточних результатів, успіхів, досягнень, а також труднощів і проблем, які мали місце в роботі тренерів в організації молодіжних клубів, мала не меті підтримати та допомогти учасникам в проведенні тренінгових занять для молоді за програмою "Як стати успішним"; підвищити тренерську компетентність.

3 4

Супервізійна зустріч передбачала звітність кожного учасника проекту за результатами роботи молодіжних клубів. В процесі роботи студенти мали змогу поділитись успіхами та невдачами з учасниками та тренерами проекту, знайти шляхи вирішення багатьох ситуацій з якими зіткнуся  в процесі організації занять клубу, та при їх проведенні.     Молодіжному клубу  "Free time" подарували гру "Країна гідності", за допомогою якої граючись учасники клубу будуть вивчати соціальні права.

Тетяна Будник,
студентка 503 гр.ІСПКО
На фото: робочі моменти супервізії

Цікаво подискутували

IMG_9330 IMG_9324

Сьогодні, 18 березня, в рамках  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Гендерні дослідження» в конференц-залі БДПУ щойно завершилася панельна дискусія «Вивчення жіночого досвіду Другої світової війни: вихід за межі (не)відомого» за участю відомих українських вчених, авторитетних фахівців у царині гендерних студій Оксани Кісь, Катерини Кобченко і Тетяни Пастушенко (Львів) та презентація збірника «Жінки Центральної та Східної Європи у Другій світовій війні: гендерна специфіка досвіду в часи екстремального насильства» (2015). Студенти та викладачі університету мали можливість у формі діалогу поспілкуватися з цікавими гостями.

IMG_9318 IMG_9321 IMG_9322 IMG_9328

«Університетське Слово»
Світлини редакції 

Переможців визначено – Дипломи отримали…

Як ми повідомляли вчора, в конференц-залі БДПУ проходив підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Гендерні дослідження». Компетентне журі визначило переможців.

Дипломи І ступеня отримали: І. Бондаренко (Суми), Ю. Олексійчук (Кам’янець-Подільський), І. Чернишова (Бердянськ), Х. Чорна (Львів).

Дипломи ІІ ступеня отримали: К. Жунусова (Бердянськ), М. Луценко (Бердянськ), Є. Макаренко (Суми), І. Міньковська (Харків), В. Рожанська (Тернопіль), К. Сивохіна (Львів), А. Сушицька (Херсон).

Дипломи ІІІ ступеня отримали: І. Гарбовська (Житомир), І. Калініченко (Житомир), Т. Мандоліна (Черкаси), Д. Михайленко (Запоріжжя), М. Науменко (Київ), М. Орінська (Київ), М. Паршин (Запоріжжя), В. Холманських (Маріуполь), О. Хорунжий (Харків), В. Чернядєва (Харків), І. Шевцова (Харків).

Вітаємо переможців конкурсу!

«Університетське Слово»