До ворога ненависть – спільна!

Університетських «нашоатлантівців» Степана Гериліва та Сергія Шарая сьогодні запросили до музею «Подвиг», щоби разом із ветеранами далекої минулої війни, учасниками війни теперішньої, учнями шкіл, представниками громадськості та волонтерами взяти участь у заході «Шляхами подвигу – до перемоги», приуроченого Дню пам’яті та примирення та 71-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

Ф8 Ф4 Ф5 Ф6 Ф7

Проте, дізнавшись, що на Приморському майдані наші захисники-азовці вже розмістили бойову техніку, вирішили спочатку привітати бійців із 2 роковинами створення полку "Азов" (див. світлини).

Ф1 Ф2 Ф3

Виступаючи в музеї, С. Шарай, як недавній учасник бойових дій у зоні АТО, та С. Герилів, як один із засновників волонтерської організацій «Наші Атланти» із болем в серці розповідали про жахіття нинішньої неоголошеної війни, розгорнутої московським агресором, про велику хвилю патріотизму бердянців, які й дотепер допомагають формувати солдатам на фронт все нові й нові вантажі.

Виступали й ветерани Другої світової війни, згадуючи свою молодість, обпалену боями, висловлюючи спільну думку, що до будь-якого ворога ненависть повинна бути спільною, й протистояння йому – колективним…

НАШІ АТЛАНТИ

Заради посмішки дитини

Студенти-волонтери другого та третього курсів спеціальності «Соціальна педагогіка» Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ 30 квітня ц. р. взяли активну участь в проведені свята «Посмішка дитини», що проходило в затишних стінах музею ім. І. Бродського. Організаторами заходу стала громадська організація «Переселенці та громади разом», за підтримки міжнародної неурядової організації «Save the children».

aVbQKcY-ydA D_kwnr6MbCQ w5oOJkKuhkc

Студенти допомогли 120 дітям зануритись у яскравий та веселий світ, створити власні шедеври в пекарстві, писанкарстві, рукоділлі, садівництві тощо (див. світлини).

Ольга Ілішова,
асистент кафедри соціальної педагогіки
Світлини з архіву кафедри