Вітаємо учасників конференції «Наукові засади підготовки фахівців природничого, інженерно-педагогічного та технологічного напрямків»

 16710000    Сьогодні,  3 квітня розпочала роботу І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Наукові засади підготовки фахівців природничого, інженерно-педагогічного та технологічного напрямків», яка триватиме з 3 по 8 квітня 2017 року.

    Конференція організована Радою молодих учених Бердянського державного педагогічного університету. Упродовж тижня учасники конференції матимуть змогу ознайомитися з матеріалами на сайті https://sites.google.com/site/konferenciarmubdpu2017/ . Усім зареєстрованим учасникам надано можливість в оффлайн режимі обговорювати доповіді та додавати коментарі.

     Наразі більш ніж 120 науковців зареєструвалися для участі в конференції. Серед них близько 20 докторів наук, більш ніж 30 кандидатів, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти, працівники шкіл та коледжів. У конференції беруть участь науковці з України, Казахстану, Узбекистану тощо.  Широко представлено дослідження багатьох вишів  України, зокрема:

1.      Бердянський державний педагогічний університет;

2.      Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу;

3.      Національний університет цивільного захисту України;

4.      Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка;

5.      Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;

6.      Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

7.      ДВНЗ "Донбаський державнийо педагогічний університету";

8.      Сумський національний аграрний університет;

9.      ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»;

10.    Ургенчский Государственный Университет;

11.     Криворізький державний педагогічний університет;

12.    Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;

13.    Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка тощо.

Конференція працює за секціями:

  • Актуальні питання фізико-математичної, інженерно-педагогічної та технологічної освіти.
  • Методика викладання фізико-математичних, інформатичних та технологічних дисциплін.
  • Професійна підготовка майбутніх інженерів-педагогів, учителів фізики та технологій.
  • Інформаційні технології та засоби навчання фізико-математичних, інформатичних та технологічних дисциплін.
  • Роль і місце дисциплін «Охорона праці», «Основи охорони праці», «Охорона праці в галузі» в системі підготовки фахівців природничого, інженерно-педагогічного та технологічного напрямків.
  • Сучасні питання підготовки фахівців з екології, екологічної та промислової безпеки.
  • Нанотехнології, сертифікація та метрологія нанотехнологій.

     За результатами конференції буде підготовлено збірник матеріалів. Кожний учасник отримає сертифікат.

     Побажаємо всім учасникам плідної роботи та подальших наукових здобутків!!!

Оргкомітет конференції

Знову – перші!

Заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт напряму «Корекційна та соціальна педагогіка», що проходив у Київському університеті імені Бориса Гринченка, завершився беззаперечною перемогою – І місце – студентки 403 групи ФДССО спеціальності «Соціальна педагогіка» Жанни Субботіної (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Наталя  Захарова).

u7_KVdjsT2s

Актуальність конкурсної теми «Соціально-педагогічна профілактика комп’ютерної залежності та кібербулінгу в молодших школярів» не потребує аргументації, а ось існуючі методи втрачають свою новизну. Тому мета сьогоднішньої профілактичної роботи полягає в пошуку інтерактивних методів, які б сприяли формуванню культури міжособистісного спілкування школярів не у віртуальному, а реальному світі, розширюючи діапазон дитячих розваг, таким чином попереджуючи адикцію.

B_1P3zaQTCU Bf7ZLD6QXzg

Ідея конкурсної роботи – трансформація популярних комп’ютерних ігор та мультфільмів у форматі настільних ігор, наприклад, «Дота 2» і «Зоотрополіс». Жанна Субботіна розробила методику і атрибути ігор, а саме ігрове поле та завдання на розвиток інтелектуального, логічного мислення, знань з іноземної мови, засад патріотичного виховання тощо. 

Успішна презентація роботи Жанною викликала зацікавленість аудиторії, професійну дискусію. Голова конкурсної комісії, директор Інституту людини, доктор педагогічних наук Ольга Володимирівна Безпалько, нагороджуючи нашу переможницю відзначила, що всі члени журі з нетерпінням чекали захисту саме цієї роботи, бо ще на етапі рецензування апробували її гру  «DOTA-NEW».

nwbc2ev8NFA

Кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти опікується як професійним становленням випускників, так і їх науковим розвитком. В історії кафедри це вже друга перемога нашої спеціальності на такому престижному конкурсі, адже у 2013 р. Юлія Сиса перемогла з роботою «Формування толерантного ставлення до дітей з особливими потребами» (науковий керівник – доцент Захарова Н. М.).

Жанна Субботіна гідно представила спеціальність «Соціальна педагогіка». Ми щиро її вітаємо з перемогою та бажаємо навчальних і наукових успіхів!

Наталя Захарова,
кандидат педагогічних наук, доцент
кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти ФДССО
Світлини з архіву кафедри