Відеограф Денис Тарановський: «Запорука професійного успіху – у щоденній копіткій праці»

Викладачі кафедри соціальних комунікацій і здобувачі вищої освіти, які навчаються на спеціальності 061 Журналістика, плідно співпрацюють із представниками професійного середовища. Це не тільки вимога часу, а й прагнення залучати якомога більше журналістів-практиків до освітнього процесу. 30 жовтня у гості до майбутніх журналістів завітали відеограф Денис Тарановський і журналіст, менеджер зі зв’язків з громадськістю ТОВ «Поінт» Андрій Чепрасов.

Продовжити читання “Відеограф Денис Тарановський: «Запорука професійного успіху – у щоденній копіткій праці»”

Тайм-менеджмент для успішного навчання

Питання ефективного планування та управління часовими ресурсами завжди залишається актуальною. Адже в шаленому темпі ХХІ століття так багато хочеться встигнути, а часу, виявляється, не так вже й багато. У цьому 2 листопада переконалися здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), які відвідали майстер-клас завідувачки навчальної психолого-консультативної лабораторії Марини Радіонової «Тайм-менеджмент для успішного навчання».

Продовжити читання “Тайм-менеджмент для успішного навчання”

«Яка твоя історія?»: підбиваючи підсумки

Разом із жовтнем завершився захоплюючий проєкт «Яка твоя історія?», що реалізовувався впродовж шести місяців Запорізьким науковим товариством ім. Якова Новицького за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт сфокусований на популяризації історії трьох міст (Запоріжжя, Бердянськ і Мелітополь).

Продовжити читання “«Яка твоя історія?»: підбиваючи підсумки”

Поєднання навчання, викладання та наукових досліджень з інтернаціоналізацією діяльності на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

У роботі «Осінніх шкіл 2020» в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ Capacity-Building projects in the field of Higher Education проекту Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine (14–18 вересня 2020 р.) взяли участь і викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету, які готують здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація», «Здоров’я людини. Фізична реабілітація»,  Фізична терапія, ерготерапія у травматології та ортопедії». До цих лекцій також були долучені і студенти спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія». Програма була наповнена як теоретичними аспектами організації, методологічного підходу, прийнятим європейським підходам у фізичній терапії, так і практичними майстер-класами.

Продовжити читання “Поєднання навчання, викладання та наукових досліджень з інтернаціоналізацією діяльності на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації”