Лекція американського правника

12 листопада Джеймс Тайлер – американський юрист із Флориди, провів відео-конференцію на базі платформи Zoom для студентів-правників гуманітарно-економічного факультету БДПУ. Джим розповів про свою правничу кар’єру та про проблему упереджень (хибних уявлень про інших людей), які є в юридичній практиці та у повсякденні кожної людини. Спікер на прикладах із власної практики показав, як такі упередження впливають на юридичну практику.

Продовжити читання “Лекція американського правника”

Методико-природнича діяльність майбутніх учителів початкової освіти: міжнародна платформа

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня (ОПП Початкова освіта) вдосконалюються як майбутні науковці.

Так, здобувачі вищої освіти (31 група) брали участь у 8 Міжнародній науково-практичній конференції «Modern science: problems and innovations», яка відбулася 18–20 жовтня ц.р. у м. Стокгольм (Швеція).

Продовжити читання “Методико-природнича діяльність майбутніх учителів початкової освіти: міжнародна платформа”

День української писемності та мови на гуманітарно-економічному факультеті

Уже 23 роки поспіль 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови – свято, яке встановлено наказом Президента України Леоніда Кучми на підтримку ініціативи громадських організацій з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. Це також День вшанування пам’яті Нестора Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Продовжити читання “День української писемності та мови на гуманітарно-економічному факультеті”

«Check-in Україна»: «Найбільш сильні враження від Бердянська – будівля місцевого педагогічного університету»

Вийшов випуск нового трепел-шоу «Check-in Україна» каналу НЛО TV, присвячений Бердянську. Там можна побачити і наш БДПУ. Більше того, згідно програмі, «Найбільш сильні враження від Бердянська – будівля місцевого педагогічного університету».

Продовжити читання “«Check-in Україна»: «Найбільш сильні враження від Бердянська – будівля місцевого педагогічного університету»”

Академічна доброчесність під час написання наукових робіт – запорука якісного навчання

12 листопада 2020 року на платформі Zoom відбулася зустріч здобувачів першого рівня вищої освіти (41 група, спеціальність 013 Початкова освіта) з науковими керівницями курсових робіт доцентками катедри початкової освіти Ладою Чемоніною і Тетяною Ніконенко та ст. викладачкою Крістіною Петрик щодо обговорення питань написання курсових робіт в умовах Нової української школи, академічної доброчесності та антиплагіатних інтернет-ресурсів.

Продовжити читання “Академічна доброчесність під час написання наукових робіт – запорука якісного навчання”

Обговорення освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» зі здобувачами вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

11 листопада 2020 року на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації факультету фізичної культури спорту та здоров’я людини відбулась презентація освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для здобувачів першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини).

Продовжити читання “Обговорення освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» зі здобувачами вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)”