Співробітництво викладачів катедри початкової освіти БДПУ та Бердянської дитячої музичної школи: новий формат

Модернізація освітнього простору вимагає пошуку нових форм, методів навчання, активізації траєкторії горизонтального навчання в форматі «викладач – учитель-практик», «викладач – здобувач вищої освіти» та ін.

Продовжити читання “Співробітництво викладачів катедри початкової освіти БДПУ та Бердянської дитячої музичної школи: новий формат”

Не згасне вогник пам’яті святої

Засвітимо свічі в скорботні хвилини.

Пошлемо молитву в небесні глибини,

Молитву до Бога, молитву за тих,

Чий голос від голоду в муках затих…

Щорічно в останню суботу листопада народ України схиляє голову перед трагічною сторінкою свого життя – країна вшановує пам’ять жертв голодомору 1932–1933 років. Це – одна з найбільших трагедій нашої історії.

Продовжити читання “Не згасне вогник пам’яті святої”

Студенти ФФМКТО – переможці відбіркового турніру

Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування!

У жовтні 2020 року оргкомітет Всеукраїнської студентської олімпіади зі спортивного програмування ICPC проводив онлайн відбірковий турнір команд Запорізької області, в якому взяли участь п’ять команд факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

Продовжити читання “Студенти ФФМКТО – переможці відбіркового турніру”

Школи програмування та робототехніки на факультеті ФМКТО

Уміння користуватися інформаційно-комунікаційними технологіями відноситься до ключових компетентностей в освіті майбутнього фахівця.

Програмування – це не просто знання мови, якою пишуть код, це логічне та абстрактне мислення, розвивати яке необхідно кожному в діджиталізованому світі.

Продовжити читання “Школи програмування та робототехніки на факультеті ФМКТО”

Команда БДПУ в числі учасників проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (AcademIQ)»

Бердянський державний педагогічний університет було обрано для участі у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (AcademIQ)».

Серед 153 закладів вищої освіти України, які подали заявки на участь, наш університет отримав високі конкурсні бали, ставши фіналістом відбіркового етапу участі у дворічному проєкті «AcademIQ» та увійшов до списку 60 вишів-учасників.

Продовжити читання “Команда БДПУ в числі учасників проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (AcademIQ)»”

Передовий досвід стейкхолдерів

За останні декілька десятиліть був доведений вагомий вплив музики на процес оволодіння іноземною мовою. Саме тому інтеграція таких дисциплін, як «Музичне мистецтво» та «Англійська мова» уже неодноразово доводила свою ефективність. Саме навчання англійської за допомогою пісень допомагає створити необхідні умови для інтелектуального та творчого розвитку дитини, дає можливість подолати мовні та психологічні бар’єри, створює комфортну і продуктивну атмосферу на уроці.

Продовжити читання “Передовий досвід стейкхолдерів”

Захист курсових робіт здобувачами освітньо-професійної програми «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу»

26 листопада у режимі он лайн на платформі Zoom відбувся захист курсових робіт здобувачами вищої освіти групи 4МН ОПП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» з дисципліни «Організація та управління підприємствами готельного, курортного та туристичного сервісу».

Продовжити читання “Захист курсових робіт здобувачами освітньо-професійної програми «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу»”

Педагогічна практика в умовах карантину на ФДССО

Третьокурсники факультету дошкільної спеціальної та соціальної освіти успішно пройшли свою першу виробничу практику. В реаліях сьогодення вона мала дистанційний формат, і на жаль здобувачі не мали можливості побувати в закладі дошкільної освіти, поспілкуватися з дітьми раннього віку. Практика тривала чотири тижні, перший з яких мав організаційно-аналітичне спрямування. Тож у перший день практики, загальним керівником Лесею МОРОЗ-РЕКОТОВОЮ, була організована віртуальна екскурсія різними закладами дошкільної освіти. Не мешого значення набули заняття з методистами практики Аллою ОМЕЛЯНЕНКО, Тетяною ЄСЬКОВОЮ та Юлією СЕМЕНЯКО, які спрямовували на аналіз різних видів діяльності дітей раннього віку за допомогою відеозаписів.

Продовжити читання “Педагогічна практика в умовах карантину на ФДССО”

27 листопада для студентів 1 курсу спеціальності “Хореографія” була проведена онлайн-конференція “Бібліогід: академічна доброчесність та пошук інформації”.

Продовжити читання “”