Магістранти БДПУ взяли участь у EY Recovery Case Challenge

Із 20 жовтня по 15 листопада магістранти гуманітарно-економічного факультету, спеціальності 014.16 (Захист України), Каіра Анна, Шевченко Альбіна та Харченко Владислав під керівництвом доцента кафедри правознавства Мирошниченка Володимира Олександровича (разом команда BSPU) взяли участь у науковому челенджі від однієї з найбільших у світі аудиторських і консалтингових компаній – EY. Ernst & Young Global Limited – це глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування та угод.

Продовжити читання “Магістранти БДПУ взяли участь у EY Recovery Case Challenge”

«Гуляй, моя пісне!» (М.Костомаров). Пісня в творчості харківської школи романтиків

«Гуляй, моя пісне, високо, високо,

Щоб хмарами сизий орел летючи

Тебе не нагнав;

Гуляй, моя пісне, широко, широко,

Щоб по степу вітер, траву котючи,

Тебе не піймав!»

“Пісня моя”

Микола Костомаров

Викладачами кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Бердянського державного педагогічного університету (завідувач Харлан О.Д.) було організовано й проведено онлайн захід з поетичною назвою «Гуляй, моя пісне!», що поєднав студентів-філологів різних груп.

Продовжити читання “«Гуляй, моя пісне!» (М.Костомаров). Пісня в творчості харківської школи романтиків”

Гостьова лекція “Brief History of the English Language”: погляд на розвиток мови через віки

15 листопада 2023 року для здобувачів вищої освіти БДПУ, які навчаються за спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова та література (із зазначенням мови), було проведено гостьову лекцію “Brief History of the English Language”. Лектором виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови з методикою викладання Гладка Олена Валентинівна, яка є однією з провідних науковиць Криворізького державного педагогічного університету.

Продовжити читання “Гостьова лекція “Brief History of the English Language”: погляд на розвиток мови через віки”