«Співіснування з темрявою»: виставка сучасного мистецтва

18 листопада доцентка кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ольга Боговін та доцентка кафедри іноземної мови та методики викладання Оксана Халабузар разом зі здобувачками 2 курсу бакалаврату спеціальності «Середня освіта (англійська мова та література)» та магістратури спеціальності «Філологія.

Продовжити читання “«Співіснування з темрявою»: виставка сучасного мистецтва”

Здобувачі БДПУ – переможці обласного етапу конкурсу «Студент року – 2023»

17 листопада 2023 року в Запоріжжі відбулася урочиста церемонія нагородження перможців обласного конкурсу «Студент року – 2023» та віздначення кращих студентів області з нагоди Міжнародного дня студента.

Продовжити читання “Здобувачі БДПУ – переможці обласного етапу конкурсу «Студент року – 2023»”

Відлуння війни у короткометражці

У рамках освітньої компоненти “Документалістика” 18 листопада відбулась цікава подія. Поділитися ексклюзивним досвідом зйомок короткометражного фільму завітали випускниці Бердянської спеціалізованої школи №16 Дерія Оздемір та Катрін-Деніз Натха.

Продовжити читання “Відлуння війни у короткометражці”

Попередній захист магістерських робіт із української мови

15 листопада 2023 р. на кафедрі української мови та славістики факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ для магістрів другого року навчання спеціальності 035 «Філологія» відбувся попередній захист магістерських робіт у формі постерних презентацій.

Продовжити читання “Попередній захист магістерських робіт із української мови”

Обговорення освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» за спеціальністю 014.15 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

У листопаді 2023 року на кафедрі біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації відбулося засідання з обговорення освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. У заході взяли участь викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації, стейкхолдери, здобувачі вищої освіти денної та заочної форм навчання.

Продовжити читання “Обговорення освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» за спеціальністю 014.15 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)”

Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО: кваліфікації, оцінювання та культура якості

16-17 листопада відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО України: кваліфікації, оцінювання та культура якості», до якої долучилися викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації  Бердянського державного педагогічного університету

Продовжити читання “Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у ЗВО: кваліфікації, оцінювання та культура якості”

Популяризація іміджу викладачів хореографії БДПУ як  практиків

На кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін 100% педагогів, які викладають на ОПП «Хореографія» (спеціальність 024 Хореографія та ОПП «Середня освіта (Хореографія). Фітнес» (спеціальність 014 Середня освіта (Хореографія) мають багаторічний досвід роботи на посадах керівників хореографічних колективів, учителів хореографії, адміністративних працівників клубних та освітніх установ, артистів балету.

Продовжити читання “Популяризація іміджу викладачів хореографії БДПУ як  практиків”

Звітна конференція з корекційно-консультативної практики (виробнича)

На факультеті спеціальної, дошкільної та спеціальної освіти викладачами кафедри прикладної психології та логопедії була організована підсумкова конференція з практики для студентів 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Продовжити читання “Звітна конференція з корекційно-консультативної практики (виробнича)”

Міжнародний день студента відсвяткували на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини

17 листопада, у Міжнародний день студента, в Бердянському державному педагогічному університеті на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини відбулися урочистості з нагоди цього свята.

Продовжити читання “Міжнародний день студента відсвяткували на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини”