Цілі сталого розвитку як вектор трансформації освіти: від Нової української школи до закладів вищої освіти

22 травня 2025 року в межах Фестивалю науки на кафедрі професійної освіти та технологій було представлено результати дослідження на тему: «Цілі сталого розвитку як вектор трансформації освіти: від Нової української школи до закладів вищої освіти».

Продовжити читання “Цілі сталого розвитку як вектор трансформації освіти: від Нової української школи до закладів вищої освіти”

Дні науки на кафедрі фізики, математики та методики навчання

У межах Фестивалю науки в Бердянському державному педагогічному університеті кафедрою фізики, математики та методики навчання було проведено студентські наукові секції «Інноватика у сучасній математичній освіті», «Актуальні питання сучасної фізики та методики навчання фізики» (13 травня) та науковий семінар «Інноваційні підходи у викладанні фізико-математичних дисциплін» (22 травня). Ці заходи традиційно об’єднали викладацький склад і здобувачів усіх освітніх рівнів денної і заочної форм навчання. Учасники зустрічей презентували власні наукові досягнення, розширювали і поглиблювали свої знання, обговорювали актуальні науково-методичні питання професійного спрямування.

Продовжити читання “Дні науки на кафедрі фізики, математики та методики навчання”

Meet-up: інтерактив від Дебатів БДПУ

Дебатний клуб БДПУ на базі кафедри української мови та літератури соціально-гуманітарного факультету провів своє чергове засідання, але формат зустрічі кардинально новий для клубу – meet-up.

Продовжити читання “Meet-up: інтерактив від Дебатів БДПУ”

Співпраця та досвід як основа ефективного навчання

Навчання – це не лише по черговість лекцій і семінарів, це жива взаємодія, діалог думок, обмін ідеями та досвідом. Особливо яскраво це відчувається у здобувачів вищої освіти заочної форми навчання, для яких кожна зустріч – мов подія, а кожне заняття – як стимул до самостійного пошуку знань.

Продовжити читання “Співпраця та досвід як основа ефективного навчання”