Ще раз про осінній «Парад планет»

Напевно ви чули про парад планет, який розпочався наприкінці січня нинішнього року і тривав впродовж чималої половини лютого. У вранішній час на небосхилі можна було спостерігати п’ять яскравих планет – Меркурій, Венеру, Сатурн, Марс і Юпітер, які вишукувались уздовж горизонту зі сходу на захід.

kosenko_p0012 kosenko_p0013 kosenko_p0000 kosenko_p0003

Сьогодні, 14 листопада, впродовж майже двох годин на головній сцені університету відбувався «Парад планет» факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Педагогіум, Психіріус, Danceoriginal і Нота – під цими назвами «сховались» команди студентів спеціальностей початкова освіта, практична психологія, хореографія і музичне мистецтво, щоб взяти участь у змаганні талантів «Дебют першокурсника».

kosenko_p0004 kosenko_p0008 kosenko_p0009 kosenko_p0014

Для тих, хто прагне стати знавцем астрономії парад планет – чудова можливість познайомитись з планетами, порівняти їх одна з одною, побачити різницю у їх забарвленні і блискотінні, і воднораз повчитися відрізняти планети від зірок.

kosenko_p0016 kosenko_p0018 kosenko_p0019

Для тих, хто прагне опанувати професію вчителя сьогоднішнє дійство під назвою «Парад планет» стало доброю нагодою згуртуватись навколо спільної мети і дати змогу глядачам споглядати, як, залишивши позаду елемент змагальності, різні напрямки людської творчості складаються в завершене полотно, єдину картину, писану яскравими кольорами відчуттів, образним словом, пластичним жестом, музичною інтонацією.

Павло Косенко,
доцент кафедри музичного виховання,
куратор 1-го курсу спеціальності «Музичне мистецтво» ФППОМ.
Світлини автора

Космічна подорож молодих талантів ФППОМ

Що стане кращим стартом нового університетського тижня? Варіантів, безумовно, може бути ціла безкінечність, але сьогодні, 14 листопада, понеділок став осяяним «Парадом планет». Бо саме таку цікаву назву обрали першокурсники факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв для свого дебюту на сцені головного корпусу БДПУ.

DSC_0553

Однак не тільки назвою вражали студенти. Гості заходу відвідали нову планетну систему з професій, презентованих на факультеті. Чарівні па майбутніх хореографів, в кожному русі яких живе відвертість та елегантність, нікого не залишили байдужими. Продовжили астрономічну подорож педагоги, що розфарбували захід гумором високої якості. Психологи своїм виступом та креативним підходом не дали залі іншого виходу, крім щирих усмішок. Останніми, однак не менш запальними, були музиканти, що вражали жартами, вплетеним у вокал та мелодії. Разом студенти ФППОМ, що роблять перші кроки на шляху до бажаних професій, об’єднались у неповторному феєрверку вражень та оплесків глядачів.

DSC_0567 DSC_0578 DSC_0580 DSC_0583

DSC_0601 DSC_0628 DSC_0670 DSC_0710

DSC_0719 DSC_0750

Привітали талановитих першокурсників декан факультету, професор Людмила Коваль та голова комітету профспілки університету, доцент Віталій Лола. Присутні гості в унісон відзначили чудову підготовку свята та подарований яскравий настрій, а також побажали дебютантам майбутніх звершень. Довершило дебют нагородження студентів першого курсу солодкими призами від профкому БДПУ.

Сергій Біленький,
студент-журналіст БДПУ
Світлини автора

Наші студенти-історики – в журі!

Минулої п’ятниці, 11 листопада,  пройшов історико-топографічний турнір серед учнів коледжів Бердянська, у якому взяли участь 6 команд. Турнір складався з двох блоків: географічний та історичний. 

KPAX_QkgUTY WY_OHFq9juc

У географічному блоці змагань учасники  повинні були зорієнтуватися на місцевості за старим планом нашого міста й компасом, а у історичному – необхідно було розповісти історію назв вулиць Бердянська за маршрутом та описати два об’єкти, що були зазначені на мапі.

Троє студентів-істориків 3 курсу гуманітарно-економічного факультету БДПУ Карина Кучер, Марія Тохтамиш та Ілля Юшин були членами журі в історичному блоці змагань. 

ONJA5GcKIXs

Своїми враженнями про турнір поділився Ілля: «Мені дуже сподобався турнір. На мою думку, всі учасники добре впоралися з завданням, показали хороші знання з історії міста та добре орієнтуються на місцевості». Карина з цього приводу відзначила: «Мені сподобалась організація та проведення турніру. Хоча я не місцева, але дуже цікавлюся історією міста». Марія ж розповідає: «Я брала участь у історико-топографічному турнірі протягом чотирьох років. Мені дуже пощастило, що мала нагоду цьогоріч спостерігати конкурс уже з боку суддівства».

За результатами турніру перше місце зайняла команда  ДНЗ "БЦПТО" "Національний гомін" під керівництвом Юрія Білая – випускника нашого університету. Вітаємо з перемогою!

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Марії Тохтамиш,
студентки БДПУ, голова волонтерського сектору ГЕФ)