Коли теорія літератури стає творчою практикою

Курс теорії літератури є важливою складовою освітніх програм філологів-бакалаврів. Він підсумовує та систематизує усе вивчене на літературознавчих дисциплінах, дає змогу пов’язати теоретичні поняття із конкретними прикладами із вітчизняної та зарубіжної художньої літератури, підготуватися до викладання елементів теорії літератури на шкільних уроках.

Продовжити читання “Коли теорія літератури стає творчою практикою”

Навчання у стейкхолдерів дає плідні результати

Навчатися у провідних майстрів хореографічного мистецтва – це завжди результативна практика, яка допомагає пізнати секрети професії, отримати відповіді на запитання, попрацювати в співтворчості, звернути увагу на помилки тощо.

Продовжити читання “Навчання у стейкхолдерів дає плідні результати”

Шана героям!

13 жовтня 2020 року в стінах Бердянського державного педагогічного університету відбувся виховний захід, присвячений Дню пам’яті героїв Крут.

Студенти групи 3АМЛ, 2АМЛ, 2ГМЛА разом із кураторами переглянули фільм «Крути 1918» режисера Олексія Шараєва.

Продовжити читання “Шана героям!”

Сократівські діалоги на парі з роботодавцями

Професійно-практична підготовка здобувачів вищої освіти є одним із основних елементів освітнього процесу, передумовою їх успішного працевлаштування і має на меті підготовку до майбутньої роботи зі спеціальності, організацію освітнього процесу з урахуванням інновацій та потреб роботодавців.

Продовжити читання “Сократівські діалоги на парі з роботодавцями”

Щодо чергового засідання робочої групи з моніторингу та оновлення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»

08 жовтня 2020 року було проведено чергове засідання робочої групи щодо моніторингу та оновлення освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

На засіданні робочої групи були присутні представники науково-педагогічного персоналу гуманітарно-економічного факультету БДПУ, роботодавці, випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» («Фінанси і кредит») та здобувачі вищої освіти ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Продовжити читання “Щодо чергового засідання робочої групи з моніторингу та оновлення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування»”

Підтримка традицій нашими викладачами

До Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у Бердянській багатопрофільній гімназії №2 відбувся урочистий захід «Велике козацьке коло».

Серед почесних гостей були і представники БДПУ: декан факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти професор Вікторія Жигірь та доцент кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики Ганна Алєксєєва, як випускниці цього закладу освіти.

Продовжити читання “Підтримка традицій нашими викладачами”

Нехай в житті буде багато цікавих історій

Гуманітарно-економічний факультет продовжує низку посвят студентів у гідних представників своїх майбутніх професій!

13 жовтня відбувся містичний ритуал посвяти, який провели п’ять головних хранителів історичних знань гуманітарно-економічного факультету – шановні Макаренко Тамара Петрівна, Авдєєва Олена Сергіївна, Лиман Ігор Ігорович, Федорик Юрій Володимирович та Константінова Вікторія Миколаївна.

Продовжити читання “Нехай в житті буде багато цікавих історій”

Літня школа для майбутніх фахівців соціальної сфери

 

Під кінець серпня Наталі Рибніковій, здобувачці другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, пощастило стати учасницею Літньої школи для майбутніх фахівців соціальної сфери та психологів: допомога постраждалим від домашнього насильства.

Продовжити читання “Літня школа для майбутніх фахівців соціальної сфери”