Підсумки інтенсивної самоосвіти викладачів кафедри прикладної психології та логопедії у незвичному 2020 році

На якому б етапі життєвого та професійного шляху не знаходився викладач, він ніколи не зможе вважати свою освіту завершеною, а свою професійну концепцію остаточно сформованою. Викладачі повинні постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, наукову кваліфікацію, забезпечувати високий науково-теоретичний і методичний рівень викладання дисциплін у повному обсязі освітньої програми відповідної спеціальності. Саме тому провідною формою вдосконалення педагогічної майстерності та професійної компетентності, що полягає в засвоєнні, оновленні, поширенні й поглибленні знань, узагальненні досвіду шляхом цілеспрямованої, системної самоосвітньої діяльності, спрямованої на саморозвиток та самовдосконалення особистості, задоволення власних інтересів і об’єктивних потреб освітнього закладу стає самоосвіта.

Продовжити читання “Підсумки інтенсивної самоосвіти викладачів кафедри прикладної психології та логопедії у незвичному 2020 році”

Зі словами вдячності за мистецькі дива

30 грудня ц.р. в головному корпусі БДПУ було підведено підсумки майстер-класу «Новорічна листівка своїми руками», який проводили в онлайн форматі доцентки Марина Богданова та Олена Малицька. В прямому ефірі 26 грудня викладачі факультету філології та соціальної комунікації, кафедри початкової освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв разом із малечею, здобувачі вищої освіти мали нагоду власноруч виготовити новорічну листівку, яка прикрашатиме ялинку чи буде приємним вітанням із чарівним святом. 

Продовжити читання “Зі словами вдячності за мистецькі дива”

Фінансове планування – запорука успішної діяльності підприємства

21 грудня 2020 року відбулася онлайн-зустріч з фахівцем-практиком з питань організації фінансового планування та бюджетування на виробничому підприємстві Оленою Андріївною Гогунською.

Продовжити читання “Фінансове планування – запорука успішної діяльності підприємства”

Вишукані новорічні прикраси – учасникам майстер-класу

Напередодні Нового року у головному корпусі БДПУ відзначили подарунками учасників першого майстер-класу з виготовлення новорічної листівки. Суботній вечір 26 грудня зібрав більш ніж три десятки творчих людей біля своїх комп’ютерів. Це діти і дорослі, об’єднані однією метою, – начаклувати собі новорічне диво, створити святковий настрій.

Продовжити читання “Вишукані новорічні прикраси – учасникам майстер-класу”